MMA PLNajnowszeKSWKhalidov zabiera głos w sprawie walki z Pawlakiem! Pojawia się jeden duży problem!

Khalidov zabiera głos w sprawie walki z Pawlakiem! Pojawia się jeden duży problem!

Mamed Khalidov (37-8-2) został wysłuchany i w swojej ostatniej walce spróbował sił w boksie. Podopieczny Szymona Bońkowskiego i Pawła Derlacza w najbliższym starciu wystąpi w mieszanych sztukach walki. Reprezentant Arrachionu Olsztyn zabrał głos w sprawie potencjalnego starcia z Pawłem Pawlakiem. Pojawia się jednak jeden duży problem.

Khalidov

Pawlak już niebawem stanie do swojej drugiej obrony tytułu w wadze średniej. Paweł stoczy rewanżowy pojedynek z Damianem Janikowskim – co potwierdził już jeden z właścicieli KSW. Już niebawem poznamy szczegóły.

Do walki o tytuł pojawia się już coraz większa kolejka, bowiem jest także były mistrz Fight Exclusive Night – Piotr Kuberski, który ma za sobą dwa efektowne starcia i także już teraz zasłużył na szansę mistrzowską. 

Mimo wszystko pojawia się jeszcze inny problem.

Khalidov zabiera głos!

Mamed Khalidov w rozmowie z Aslanbekiem Badaevem został zapytany o dalsze plany. Reprezentant Arrachionu Olsztyn wyznał, że kibice chcieliby zobaczyć jego walkę z Pawłem Pawlakiem i on ma tego świadomość, lecz pojawia się problem…

Ponadto Khalidov zdradził, że byłby chętny na rewanżowy pojedynek z Adamkiem w boksie.

Boks był dla mnie ciekawy. Jeśli pojawi się taka możliwość i ludzie będą tym zainteresowani, to oczywiście jestem otwarty na rewanż z Adamkiem. A jeśli nie, to wracam do MMA (…) Są w Polsce ludzie, którzy powtarzają, że powinienem bić się o pas 84 kilogramów. Paweł Pawlak niewygodny gość, dobry zawodnik – jest teraz mistrzem. Widzę, że ludzie chcą tej walki, ale ja nie widzę w tym sensu. Nawet gdybym, powiedzmy, wygrał, to musiałbym potem bronić pas, bronić i tak dalej. To byłby drugi raz.

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z portalu lowking.pl

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis