MMA PLNajnowszeKSWMamed Khalidov chętny na rewanż z Adamkiem! Zdradził co w innej sytuacji!

Mamed Khalidov chętny na rewanż z Adamkiem! Zdradził co w innej sytuacji!

Mamed Khalidov dość niespodziewanie ogłosił, że chciałby spróbować swoich sił w nowej dla siebie formule. Kibice byli zaskoczeni, a największa organizacja w naszym kraju szybko poczyniła kroki w tym kierunku. Khalidov został wysłuchany. KSW dołożyło dodatkowy event w 2024 roku, gdzie widzieliśmy pojedynki w różnych formułach walki.

Khalidov

W main evencie doszło do starcia Khalidova z legendarnym pięściarzem Tomaszem Adamkiem. ”Góral” tym starciem wrócił po latach do rywalizacji w boksie.

Początkowo pojawiał się problem, bowiem Adamek jest związany z freakową organizacją FAME MMA. Mimo wszystko obie strony doszły do porozumienia, a Adamek wystąpił na gali KSW EPIC. Były mistrz świata zwyciężył przed czasem. Mimo wszystko walka zakończyła się nie tak jak oczekiwali tego zawodnicy i kibice. Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego doznał kontuzji i nie był w stanie wyjść do kolejnej rundy.

Khalidov chętny na rewanż!

Mamed Khalidov w rozmowie z Aslanbekiem Badaevem wyznał, że jest otwarty na rewanżowy pojedynek z Tomaszem Adamkiem w boksie.

Reprezentant Arrachionu Olsztyn zdradził też – co zrobi jeśli nie pojawi się okazja drugiego starcia z ”Góralem”.

Boks był dla mnie ciekawy. Jeśli pojawi się taka możliwość i ludzie będą tym zainteresowani, to oczywiście jestem otwarty na rewanż z Adamkiem. A jeśli nie, to wracam do MMA

Przypomnijmy, że Adamek swój najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego maja na gali FAME MMA 21 w Gliwicach. Legendarny pięściarz zmierzy się z youtuberem – Patrykiem ”Bandurą” Bandurskim. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis