MMA PLKSWMirosław Okniński o potencjalnej walce Ziółkowski-Musaev: Myślę, że Marian by przegrał!

Mirosław Okniński o potencjalnej walce Ziółkowski-Musaev: Myślę, że Marian by przegrał!

Mirosław Okniński podczas drugiej ”Trybuny Ludu” na kanale mymma.pl został zapytany o potencjalny pojedynek swojego byłego podopiecznego. Mowa o Marianie Ziółkowskim (23-8-1), który niewykluczone, że w przyszłości zmierzy się z niepokonanym Shamilem Musaevem (15-0-1).

Okniński

”Golden Boy” piętnastego stycznia stanie do drugiej obrony pasa KSW w wadze lekkiej. Ziółkowski podczas 66 edycji w Szczecinie zmierzy się z Borysem Mańkowskim (22-8-1). Były champion KSW może aktualnie pochwalić się passą trzech zwycięstw w MMA i jedną w cage boxie.

Okniński jest przekonany!

Jeden z internautów postanowił zapytać Mirosława Oknińskiego o potencjalny pojedynek Mariana Ziółkowskiego (23-8-1) z Shamilem Musaevem (15-0-1). Trener jest przekonany kto wyszedłby zwycięsko z tego starcia.

Myślę, że Marian by przegrał. Uważam, że Marian przegrałbym z Shamilem na pewno, bo miała być taka walka.

Ziółkowski tytuł wywalczył pod koniec 2020 roku, gdy zdominował Romana Szymańskiego. Ostatecznie w końcówce czwartej odsłony znalazł sposób na zakończenie pojedynku przed czasem. ”Golden Boy” ostatnie starcie stoczył na KSW 60. W drugiej rundzie poddał Macieja Kazieczko.

Zobacz także:

Khabib Nurmagomedov nie uważa Błachowicza i Teixeiry jako najlepszych półciężkich! Zaskoczeni?

Khabib Nurmagomedov (29-0) zaskoczył następną opinią. Dagestańczyk uważa, że Jan Błachowicz (28-9) i aktualny mistrz Glover Teixeira (33-7) – nie należą do najlepszych półciężkich na świecie. Khabib wskazał innego zawodnika UFC.

Mirosław Okniński w klatce FAME? Trener podał stawkę za jaką wejdzie do walki jako zawodnik!

“Łaaa”! Mamy dla Was wiadomość, która poruszy świat freaków! Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w klatce FAME MMA? Bardzo możliwe, ale pod warunkiem ogromnej wypłaty!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis