MMA PLNajnowszeBareknuckle Fighting ChampionshipTodd Duffee wyśmiewa Rothwella po wypadnięciu z ich walki: Chyba za dużo zjadł

Todd Duffee wyśmiewa Rothwella po wypadnięciu z ich walki: Chyba za dużo zjadł

Były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi ciężkiej Federacji KSW – Todd Duffee wyśmiewa Bena Rothwella po wypadnięciu Amerykanina z ich walki, do której miało dojść w tę sobotę.

Todd Duffee wyśmiewa Rothwella

Duffee i Rothwell mieli wystąpić w co-main evencie gali BKFC 56 w Salt Lake City. Szef Bare Knuckle FC, David Feldman poinformował kibiców, że niestety z powodu choroby “Big Ben” musiał wycofać się z tego starcia. Finalnie zostało ono odwołane i przeniesione na luty 2024 roku.

Choć formalnie przyczyną wypadnięcia Rothwella ma być grypa, to zdaniem Todda Duffee, przyczyna rezygnacji z występu przez “Big Bena” jest zupełnie inna.

Todd Duffee wyśmiewa Rothwella po wypadnięciu z ich walki: Chyba za dużo zjadł

Duffee nie krył rozgoryczenia po wypadnięciu na ostatnią chwilę przed walką jego rywala. Stwierdził nawet, że to nie grypa była przyczyną rezygnacji z występu “Big Bena”:

“Myślę, że Ben nadal utknął w roku 2020 i myśli, że wykonuje prace zdalną. To straszne. Ja walczyłem mając COVID-19. Było to w mojej ostatniej walce. Uważam, że prawdziwym powodem rezygnacji Bena był problem z wagą. Chyba za dużo zjadł. Święto Dziękczynienia okazało się jego największym rywalem. NIe wiem co mam jeszcze dodać.

Ja walczyłem z COVIDEM i wiem jak to jest. Jednak podjął się zobowiązania, ale nawet nie spróbował wyjść i doprowadzić do walki. W żadnym wypadku nie uważam go za słabego człowieka, bo może przechodzi przez coś, czego nie rozumiem. Ale według mnie przegrał ze Świętem Dziękczynienia.”

A Wy jak myślicie, czy w przyszłości – ogłoszonej zresztą na luty 2024 roku – dojdzie finalnie do tej konfrontacji na gołe pięści?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis