MMA PLNajnowszeBareknuckle Fighting ChampionshipBen Rothwell chory! W sobotę miał walczyć na gołe pięści z zawodnikiem KSW

Ben Rothwell chory! W sobotę miał walczyć na gołe pięści z zawodnikiem KSW

Niestety mamy smutne informacje na temat sobotniej gali walk na gołe pięści BKFC 56. Jeden z bohaterów starcia w wadze ciężkiej Ben Rothwell jest chory i musiał wycofać się z zaplanosanego pojedynku z zawodnikiem KSW.

Ben Rothwell chory

Rothwell w co-main evencie gali BKFC 56 miał zmierzyć się z Toddem Duffeem, który w swojej ostatniej walce przegrał z mistrzem wagi ciężkiej KSW Philem De Friesem.

Starcie to jednak nie dojdzie do skutku. Nie w tę sobotę.

Ben Rothwell chory! W sobotę miał walczyć na gołe pięści z zawodnikiem KSW

Gala BKFC 56 odbędzie się jutro, czyli 2 grudnia w Maverik Center w Salt Lake City. Walką wieczoru wydarzenia będzie pojedynek Eddie Alvarez vs Mike Perry.

Co-main event gali, czyli starcie Rothwell vs Duffee nie dojdzie jednak do skutku. Dlaczego? Odpowiedzi na to pytanie udzielił szef tej amerykańskiej organizacji – David Feldman:

“Mam przykrą informację. Nie dojdzie do skutku co-main event naszedj gali. Ben Rothwell zachorował i jest bardzo chory od rana. Nie będzie w stanie walczyć. Próbowaliśmy do ostatniej chwili znaleźć zastępstwo dla Todda Duffee, ale nie udało nam się. Przesuwamy tę walkę na luty 2024 roku.” – powiedział na konferencji prasowej zapowiadającej galę w Salt Lake City.

Szkoda, bowiem walka Rothwella z Duffeem zapowiadała się bardzo ekscytująco. “Big Ben” jak dotąd jest niepokonany w walkach na gołe pięści, a Duffee mimo tego, iż miał dopiero debiutować w tej formule, to znany jest z piekielnie mocnego ciosu, którym nokautował rywali w rękawicach, a co dopiero bez nich.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis