MMA PLNajnowszeMMAWalczył i trenował w Polsce. Zawodnik MMA oskarżony o brutalne zabójstwo

Walczył i trenował w Polsce. Zawodnik MMA oskarżony o brutalne zabójstwo

Lambert Akhiadov (9-5) został aresztowany i oskarżony o brutalne zabójstwo. Zawodnik MMA miał zamordować pracownika Moskiewskiego Administracyjnego Inspektoratu Drogowego (MADI). 33-latkowi grozi od 8 do 20 lat więzienia. O całej sytuacji poinformował portal sport-express.ru.

Lambert

Akhiadov trenował i walczył w naszym kraju. Właśnie w Polsce toczył pierwsze zawodowe walki. Lambert zdobył doświadczenie amatorskie na ALMMA, a następnie walczył w organizacji PLMMA. Akhiadov skrzyżował rękawice chociażby z Romanem Szymańskim czy Rafałem Czechowski (to już miało miejsce w organizacji wtedy pod nazwą ACB).

Lambert ostatni pojedynek stoczył w październiku 2019 roku, gdy na ACA 100 przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Ruslanem Emilbekiem.

Straszna zbrodnia!

Lambert Akhiadov został oskarżony o czyn z artykułu 105 Kodeksu Karnego Federacji Rosyjskiej. Cała sytuacja miała mieć miejsce 31 grudnia na terenie Parku Zaryadye. Akhiadov miał zadać mężczyźnie co najmniej 16 ran kłutych w okolicy ważnych narządów.

Jak donoszą rosyjskie kanały – Lambertowi miała nie spodobać się praca inspektora, który fotografował źle zaparkowane auta. W tej sytuacji podszedł do niego porozmawiać. Doszło do kłótni…. Lambert wyjął nóż i zaczął zadawać ciosy. W momencie zatrzymania miał przyznać się do czynu.

Zobacz także:

Ekspert pięściarski zabrał głos w sprawie walki Łaszczyk-Ferrari: Ryzyko jest jedno… [WIDEO] Co wy na to?

Maciej Miszkiń były pięściarz i ekspert pięściarski wypowiedział się o ogłoszonej walce Kamila Łaszczyka. ”Szczurek” stoczy swój pierwszy pojedynek w freak fightowej organizacji. Łaszczyk dokładnie trzeciego lutego na gali FAME MMA 17 w Krakowie zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Ostra kłótnia Borka i Wasilewskiego! Poszło o walkę Kamila Łaszczyka na FAME 17! Widzieliście?

Wczoraj świat sportów walki w szerokim tego słowa znaczeniu obiegła informacja o walce wieczoru gali FAME 17, która 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Rywalem Amadeusza Roślika będzie niepokonany w zawodowym ringu pięściarz Kamil Łaszczyk, który jest wielką nadzieją Polski na arenie międzynarodowej. Starcie Ferrari vs Łaszczyk odbędzie się na zasadach MMA. Efekt ogłoszenia tej walki? Ostra kłótnia Mateusza Borka i Andrzeja Wasilewskiego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis