MMA PLNajnowszeFAME MMAEkspert pięściarski zabrał głos w sprawie walki Łaszczyk-Ferrari: Ryzyko jest jedno… [WIDEO]

Ekspert pięściarski zabrał głos w sprawie walki Łaszczyk-Ferrari: Ryzyko jest jedno… [WIDEO]

Maciej Miszkiń były pięściarz i ekspert pięściarski wypowiedział się o ogłoszonej walce Kamila Łaszczyka. ”Szczurek” stoczy swój pierwszy pojedynek w freak fightowej organizacji. Łaszczyk dokładnie trzeciego lutego na gali FAME MMA 17 w Krakowie zmierzy się z Amadeuszem Roślikiem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Miszkiń

Trzeba przyznać, że Łaszczyk poddymił przed dzisiejszą konferencją. Mowa o jego wypowiedzi na kanale ”Koloseum”.

Nie ma żadnych zasad. Tam jest jedno wielkie ku****. Jeżeli by obrażał moją rodzinę czy coś, jakby trzeba było to bym tam nawet zachlastał – jeżeli by obrażał moją rodzinę czy kogoś. Ja nie jestem osobą taką, która będzie obrażała jego rodzinę. Jedyne to powiem mu, że jest zwykłym frajerem, bo nim jest! Ludzie mi to piszą nawet, jego znajomi/nieznajomi piszą, że to k****, frajer, żebym go zlał. To nie jest człowiek, tylko k****. Jestem tego pewny. Nawet mu ręki nie podam, bo frajerom ręki nie podaje.    

Miszkiń komentuje!

Maciej Miszkiń w programie ”W ringu” w Kanale Sportowym wypowiedział się o ogłoszonym starciu Kamila Łaszczyka z Amadeuszem Roślikiem. 

Kamil Łaszczyk tutaj w Polsce nie mógł liczyć na takie wypłaty, a gdzieś tam za granicę się nie garnął z różnych względów. To kontuzja, to powiedzmy brak sparingpartnerów, brak odpowiedniej formy, brak czasu żeby odpowiednio mógł się przygotować, więc tych ”ale” było wiele. No i wybrał taką drogę. Powiedzmy łatwe pieniądze, ryzyko jest jedno, że jak przegrywamy z takim gościem jakiego widzieliśmy na plakacie, to jest pełen wstyd. Możemy sobie go obić i powiedzmy są to easy money, natomiast jak się nam potknie noga, to będzie to siedziało w nas do końca życia. Przynajmniej we mnie by siedziało.

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Ferrari prowokuje Łaszczyka: Pokażę Wam technikę, którą prawdopodobnie znokautuję go w 1. rundzie! Widzieliście?

Amadeusz Ferrari Roślik prowokuje Kamila Łaszczyka, czyli zawodowego i perspektywicznego pięściarza, z którym zmierzy się w walce wieczoru gali FAME 17, zaplanowanej na dzień 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie.

Najman spotkał się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej! Była bardzo ostra wypowiedź o Murańskim! Co wy na to?

Marcin Najman na swoim kanale YouTube wrzucił nowy materiał. ”El Testosteron” postanowił spotkać się z Żołnierzem Legii Cudzoziemskiej, który wypowiedział się o Jacku Murańskim. Była to naprawdę mocna wypowiedź.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis