MMA PLNajnowszeFAME MMAOstra kłótnia Borka i Wasilewskiego! Poszło o walkę Kamila Łaszczyka na FAME 17!

Ostra kłótnia Borka i Wasilewskiego! Poszło o walkę Kamila Łaszczyka na FAME 17!

Wczoraj świat sportów walki w szerokim tego słowa znaczeniu obiegła informacja o walce wieczoru gali FAME 17, która 3 lutego odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Rywalem Amadeusza Roślika będzie niepokonany w zawodowym ringu pięściarz Kamil Łaszczyk, który jest wielką nadzieją Polski na arenie międzynarodowej. Starcie Ferrari vs Łaszczyk odbędzie się na zasadach MMA. Efekt ogłoszenia tej walki? Ostra kłótnia Mateusza Borka i Andrzeja Wasilewskiego!

Mateusz Borek i Andrzej Wasilewski starli się w sprawie Kamila Łaszczyka

Padły bardzo mocne słowa!

Mateusz Borek i Andrzej Wasilewski starli się w sprawie Kamila Łaszczyka w FAME

Zaczął Andrzej Wasilewski, który twierdzi, że Kamil Łaszczyk biorąc walkę we freakowej organizacji i na zasadach MMA płaci teraz cenę za swoje złe życiowe decyzje:

“Widać jak skuteczni są wszyscy dookoła Kamila. Promotor kompromitacja, manager, jeśli jakiś jest, kompromitacja. A Kamil niestety płaci rachunki za kilka wyjątkowo głupich decyzji życiowych które podjął. Życie.”

Wtedy uaktywnił się Mateusz Borek, który odpowiada za promocję Kamila Łaszczyka w bokserskim świecie, zdradzając jednocześnie kiedy ten zawalczy w boksie:

“Guru przemówił. Tak Wielki Promotorze, masz rację – wszyscy kompromitacja. Przepraszamy Cię. Wybacz nam tę decyzję, bo po Twoim wpisie, nie wiemy jak żyć. P.S. Walka Kamila w boksie 15 kwietnia.”

“Chlopie, zajmij sie swoją firmą i zawodnikami. Jak sie skonczyly te walki o pas Macka i Łukasza, bo mi to ucieklo? I dlaczego dzis już zwalasz na Główkę, :e to on chcial walki w Anglii a nie Ty? Czyzbys nie wierzyl w wygraną? Czyzbys uwazal, ze Krzysiek jedzie po kasę tylko?”

Zobacz także:

Dana White ma kłopoty! Kamery nagrały jak uderzył… żonę! Teraz przeprasza: My się kochamy!

Szef największej organizacji MMA na świecie – Dana White ma kłopoty! Kamery telefonu komórkowego nagrały go jak… uderzył swoją żonę! Teraz prezes UFC się z tego incydentu tłumaczy!

Jacek Murański pojawi się w serialu na TVP! Są pierwsze sceny [WIDEO]

Jak się okazuje Jacek Murański zagra w kolejnym serialu! ”Muran” w mediach społecznościowych pokazał jedną z pierwszych scen, gdzie jest widoczny. Mowa o serialu ”Krucjata prawo serii”, który będzie transmitowana w TVP 1.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis