MMA PLCiekawostkiW Rosji istnieje organizacja MMA dla wszystkich! Walczą tam prawnik oraz kierowca kamaza

W Rosji istnieje organizacja MMA dla wszystkich! Walczą tam prawnik oraz kierowca kamaza

W Rosji istniej organizacja MMA dla wszystkich! To, że MMA staje się coraz bardziej popularną dyscypliną sportową na świecie nie musimy nikomu udowadniać. Nic dziwnego, że coraz więcej szarych Kowalskich chce spróbować swoich sił w MMA.

organizacja MMA dla wszystkich

W Rosji istnieje organizacja, która jest stworzona dla wszystkich. Walki toczą w niej studenci, prawnicy, ochroniarze, a nawet kierowca kamaza!

W Rosji istniej organizacja MMA dla wszystkich!

Walki toczone są w dużym ringu, a podłożem najczęściej jest piasek lub ziemia. W pojedynkach może wystąpić każdy, kto chciałby zarobić dodatkowe pieniądze. W organizacji tej występują osoby związane ze sportem oraz kompletni laicy co na pewno daje dobre show, ale stwarza też niebezpieczeństwo utraty zdrowia przez osoby nie mające styczności ze sztukami walki.

Na kanale yt organizacji STRELKA, możemy znaleźć wiele filmików z walk, gdyż wszystko jest nagrywane przez osoby związane z tą inicjatywą. Najpopularniejsze filmiki na youtube osiągają blisko 30 mln wyświetleń każdy. Nic dziwnego, gdyż w obecnych czasach ludzie są rządni wyszukanych typów rozrywki.

Jedną z najpopularniejszych walk jest np. walka kierowcy kamazu z profesjonalistą – czyli jak mniemamy zawodnikiem MMA. Jak widzimy na poniższym filmiku walka wcale nie była aż tak jednostronna.

Walki w STRELKA

Kolejną walką która wzbudziła duże zainteresowanie jest walka studenta, którą oglądnęło prawie 25 mln osób! Pojedynek ten może się podobać i co najważniejsze kończy się spektakularnym nokautem.

Na uwagę zasługuję też walka prawnika, który wyszedł do walki kompletnie nie przygotowany, nigdy wcześniej nie uprawiając żadnego ze sportów walki(patrząc po postawie w stójce i chęci zejścia do parteru być może kłamał). Jego przeciwnikiem był muskularny młody mężczyzna, który trenuje boks.

STRELKA zawitała nawet do Polski i zorganizowała w naszym kraju dwa eventy. Jedną z walk, która odbyła się w naszym kraju możecie zobaczyć poniżej.

Jak wam się podobają tego rodzaju imprezy? Więcej walk z kanału youtube STRELKA możecie oglądnąć TUTAJ.

Czy w Rosji toczone są jeszcze inne dziwne walki?

Tak Rosja słynie z ciekawych walk MMA. W jednej z nich zmierzyli się zawodnik ważący 180 kg z 77 kilogramowym przeciwnikiem.

W Chinach też możemy zaobserwować dziwne treningi MMA

Dwóch zawodników postanowiło zrobić dziwny trening. Jego celem było doprowadzenie jednego z nich do nokautu.

Czy służba zdrowia w naszym kraju ma się dobrze?

Generalnie tak, ale zdarzają się ataki na lekarzy i pielęgniarki. W Gliwicach nieznani sprawcy zdewastowali samochód pracującej w szpitalu kobiety, gdyż pomagała chorym na koronawirusa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis