MMA PLMMA w RosjiWalka MMA 180 kg z 77kg i tragiczny koniec. Tak się bawią w Rosji!

Walka MMA 180 kg z 77kg i tragiczny koniec. Tak się bawią w Rosji!

Walka MMA 180 kg z 77kg i tragiczny koniec. Do nieprawdopodobnej walki w MMA doszło na początku kwietnia w Rosji. W pojedynku tym zmierzył się Dawid z Goliatem!

Walka MMA 180 kg z 77kg

W starciu zobaczyliśmy ważącego 180 kg PAPĘ z ważącym 77 kg mistrzem sztuk walki Wushu. Oglądając takie walki możemy sięgnąć pamięcią do przeszłości, kiedy to toczono pojedynki w legendarnej organizacji PRIDE. Wtedy to nikogo nie dziwiło i takie walki były na porządku dziennym. Co więcej często zdarzało się, że Dawid wygrywał z Goliatem. W zasadach tej organizacji były też dozwolone np. tzw. soccer kicki, czyli “kopnięcia piłkarskie” na głowę przeciwnika znajdującego się w parterze.

Walka MMA 180 kg z 77kg i tragiczny koniec

Między zawodnikami jest ponad 100 kg! różnicy. Jak się możemy spodziewać, aby lżejszy zawodnik mógł wygrać taki pojedynek musi mieć dobrze przygotowany plan taktyczny, ale i tak nie jest to łatwe zadanie.

W tym przypadku walka trwała nieco ponad dwie rundy i zakończyła się dla mistrza Wushu tragicznie. Zawodnik nie miał pomysłu na walkę, a “wielkolud” postawił na walkę w klinczu i obalenia. Bardzo dobrze mu się to udawało, kilka razy obalił rywala i kontrolował walkę w parterze. Na początku drugiej rundy PAPA wykonał bardzo niebezpieczny rzut, co doprowadziło, że znokautował swojego rywala. Wyglądało to bardzo niebezpiecznie. Rywal bardzo długo nie podnosił się z ringu.

Papa vs Wushu Master

Papa 🦍 (395lb / 180kg) vs Wushu Master 🐉 (170lb / 77kg) 💥MMA

Opublikowany przez Rus MMA Piątek, 3 kwietnia 2020

MMA w Rosji

Rosja znana jest z dość nietypowego podejścia do MMA. Oczywiśćie w kraju tym mamy bardzo dobre organizacje MMA jak M-1 Global czy ACA, ale promotorzy często sięgają też po alternatywne formy tej dyscypliny.

Jedną z nich jest organizacja STRELKA, która organizuje walki w ringu na piasku, a zawalczyć może każdy. Swoje pojedynki publikuje na platformie yt. W poniższym materiale możemy zobaczyć najpopularniejszy z nich, który oglądnęło ponad 35 mln użytkowników. W walce tej zmierzył się zawodnik rugby z dwoma innymi osobami.

Czy Mike Tyson powróci do walk?

Tak, “Bestia” ma zamiar znowu rywalizować w walkach bokserskich. Będą to jednak walki charytatywne

Co denerwuje trenera “Pudziana” w jego zachowaniu

Trener Pudziana zdradził co denerwuje go u jego podopiecznego. Będziecie zaskoczeni!

Kiedy wróci Khabib Nurmagomedov?

W dobie pandemii koronawirusa wszystkie organizacje MMA mają problemy z organizacją gal. Tymczasem prezydent UFC zdradził kiedy powróci ich największa gwiazda.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis