MMA PLKrystian PudzianowskiKim jest Tomasz Chic? Przeciwnik Krystiana Pudzianowskiego na MMA VIP 2!

Kim jest Tomasz Chic? Przeciwnik Krystiana Pudzianowskiego na MMA VIP 2!

Czas na przedstawienie sylwetki następnego uczestnika drugiej edycji MMA VIP, która osiemnastego czerwca odbędzie się w Częstochowie. W walce wieczoru swój debiut w mieszanych sztukach walki odnotuje Tomasz Chic, a jego przeciwnikiem będzie Krystian Pudzianowski.

Chic

Brat Mariusza Pudzianowskiego na swoim koncie ma dwa pojedynki. Reprezentant WCA Fight Team zadebiutował w czerwcu 2019 roku na pierwszej edycji Free Fight Federation. Nie był to łatwy pojedynek. Ostatecznie Pudzianowski w drugiej odsłonie zastopował Radosława Słodkiewicza.

Ostatnia walka miała miejsce na Fight Exclusive Night 28, gdy doszło do sporej niespodzianki. Piotr Szeliga zdecydował, że mimo krótkiego okresu podejmie wyzwanie. Już na początku walki Pudzianowski był na deskach. Krystian wrócił do gry i miał nawet swoje momenty. Krystian nie wyszedł do trzeciej rundy, a ”Szeli” mógł cieszyć się z ważnego zwycięstwa.

Dwie wspomniane walki zobaczycie poniżej:

Tomasz Chic sprawi niespodziankę?

Tomasz Chic w Częstochowie stoczy swoją pierwszą zawodową walkę i od razu staje przed sporym wyzwaniem. Przypomnijmy, że Tomek podpisując kontrakt ważył zaledwie 79 kilo, a na dzień dzisiejszy ponad 90 kilogramów. Radomianin chciałby wyjść do walki mając na wadze 100 kilogramów.

Słuchajcie mówiłem na insta stories, że zrobię w tydzień czasu 10 kilo, a zrobiłem chyba w osiem-dziewięć dni. Z 79 wskoczyłem/ważyłem się dzisiaj 90 kilo. I co? Nie ma rzeczy niemożliwych. Wystarczy chcieć, a jak chcesz to masz. Powiem tak między nami wiecie dlaczego rodzice dali mi tak na imię? Bo Tomasz, tam Tomasz i wszystko masz (śmiech).  

Tomasz Chic to osoba, która przeżyła bardzo dużo w swoim życiu. Chic prowadzi kanał na YouTubie, na którym pokazuje widzom swoje szalone życie. Ponadto Tomasz motywuje i mówi widzom jak powstać, gdy pojawiają się ciężkie chwile.

Chic na swoim kanale YouTube ma 38,7 tys. subskrybentów, a na instagramie posiada 38,2tys obserwujących.

Chic pojawił się nie tak dawno w programie ”W ogniu pytań”, gdzie widzowie mieli szansę zadać mu pytanie. Trzeba przyznać, że jest to mocny materiał!

Zobacz także:

MMA VIP: Nie będzie walki Najman-Murański? ”Spełniłem wszystkiego  wymagania, a on zażądał…

Wygląda na to, że kibice jednak nie zobaczą pojedynku Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. ”El Testosteron” był gotowy na następny powrót, ale jego potencjalny przeciwnik jak zapewnia ”stchórzył”.

MMA VIP 2: Są następne nagrania z treningów ”Szczeny”! [WIDEO] Zaskoczeni?

Ryszard Dąbrowski już osiemnastego czerwca zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Szczena” bierze na poważnie tą przygodę i nie zamierza poprzestawać na jednym starciu. Pojawiają się następne nagrania z treningów uczestnika ”Chłopaki do wzięcia”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis