MMA PLDon KasjoDon Kasjo kusi kolejną walką: Zawsze ten sam, na***any, uśmiechnięty, szczęśliwy! To kto następny?

Don Kasjo kusi kolejną walką: Zawsze ten sam, na***any, uśmiechnięty, szczęśliwy! To kto następny?

Bohater jednej z najgłośniejszych walk w ostatnich miesiącach w Polsce Don Kasjo kusi kolejną walką, którą najprawdopodobniej stoczy w organizacji FAME MMA.

Don Kasjo kusi kolejną walką

Kasjusz Życiński, na Twitterze często nazywany “Kasjuszem Klejem” opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym zapytał fanów wprost – z kim zestawiliby go w kolejnej walce?

Don Kasjo kusi kolejną walką: Zawsze ten sam, na***any, uśmiechnięty, szczęśliwy! To kto następny?

“👑👑KRÓL JEST TYLKO JEDEN👑👑
Zawsze ten sam, najebany, uśmiechnięty, szczęśliwy Don Kasjo KRÓL😊👊🏿🔥👑 Czy mnie jeszcze zobaczycie 🤔 Hmm czy mi się chce walczyć z ludźmi którzy maja kompleks Don Kasjo🤔 możliwe że tak będzie zawsze bo sam rywal w ringu nie da rady z Królem😎👊🏿🔥👑 wiec kto następny ?🤔 #101twarzydonkasjo #teamdonkasjo

Don Kasjo, samozwańczy “Król” swoją ostatnią walkę stoczył na gali FAME MMA 10. Tam przegrał decyzją sędziów z byłym mistrzem KSW i byłym zawodnikiem UFC – Normanem Parkiem. Pojedynek ten był zakontraktowany w formule bokserskiej. Do wyłonienia zwycięzcy wówczas potrzebna była decyzja sędziów, którzy jednogłośnie orzekli zwycięstwo Parke.

Kasjusz Życiński nie zgodził się z tą decyzją i odwoływał się od niej. Wyniku walki jednak ostatecznie nie zweryfikowano.

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [10-13.06.2021]

Przed nami kolejny weekend z MMA. Będzie się działo naprawdę sporo! Już w nocy z czwartku na piątek kolejną walkę w bieżącym sezonie PFL stoczy Marcin Held (27-7).

Amanda Nunes do Kim Kardashian: Hej Kim, robimy to?

Podwójna mistrzyni UFC i uznawana za najlepszą zawodniczkę w kobiecym MMA w historii Amanda Nunes podłapała sugestię swojego szefa Dany White’a i zwróciła się bezpośrednio do Kim Kardashian. Brazylijka chce wziąć udział w walce z celebrytką!

PFL 2021 #4: Marcin Held przegrywa zdecydowanie na punkty z Olivierem Aubin-Mercierem [WIDEO]

Marcin Held (27-8) przegrał jednogłośną decyzją z Olivieren Aubin-Mercieriem (12-5) podczas gali PFL 2021#4 w Atlatnic City.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis