MMA PLUFCVolkanovski składa propozycję rewanżu Makhachevowi: Może Abu Dhabi? Niech teraz na mnie gwiżdżą!

Volkanovski składa propozycję rewanżu Makhachevowi: Może Abu Dhabi? Niech teraz na mnie gwiżdżą!

Mistrz wagi piórkowej UFC Alexander Volkanovski składa propozycję rewanżu Islamowi Makhachevowi po porażce, jaką poniósł na gali UFC 284 w Perth. Propozycja padła z ust Australijczyka w opublikowanym przez niego vlogu z ostatniej gali.

Volkanovski składa propozycję rewanżu Makhachevowi

Przypominamy, że Volkanovski przed własną publicznością w Australii próbował zdobyć drugi pas mistrzowski UFC. W wadze o tytuł wagi lekkiej przegrał jednak decyzją sędziów z aktualnie panującym czempionem z Rosji – Islamem Makhachevem.

Volkanovski składa propozycję rewanżu Makhachevowi

Teraz w sieci pojawił się videoblog Volkanovskiego z tego wydarzenia. W materiale widzimy nieopublikowane wcześniej nagrania z samej gali, a także spotkanie obu panów już po stoczeniu walki w oktagonie. To podczas rozmowy z Makhachevem, Volkanovski złożył propozycję:

“Powinniśmy zrobić to ponownie? Może Abu Dhabi. Zasługujesz na ten kolejny raz w Abu Dhabi. Niech teraz na mnie gwiżdżą.”

Wstępnie obóz Rosjanina zaakceptował możliwość rewanżu z Volkanovskim, ale na konkrety przyjdzie nam jednak poczekać.

Zobacz także:

Były mistrz KSW wygrywa w Mińsku! Powtórzyła się sytuacja z walki Wrzosek-Szeliga [WIDEO] Widzieliście?

Fernando Rodrigues Jr. (13-7) ma za sobą kolejny pojedynek w formule K-1. Były mistrz KSW wystąpił na piątkowej gali w Mińsku. 35-latek przełamał ostatnio gorszą serię, ale nie tak wyobrażał sobie zwycięstwo. 

Brave CF 69: Zawodnik KSW znokautowany w Serbii! Stosić miał świetny początek, ale… [WIDEO] Co teraz?

Darko Stosić (17-6) nie tak wyobrażał sobie co-main event gali Brave CF 69 przed własną publicznością. Zawodnik KSW już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Shamila Gazieva (10-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis