MMA PLNajnowszeK-1Były mistrz KSW wygrywa w Mińsku! Powtórzyła się sytuacja z walki Wrzosek-Szeliga [WIDEO]

Były mistrz KSW wygrywa w Mińsku! Powtórzyła się sytuacja z walki Wrzosek-Szeliga [WIDEO]

Fernando Rodrigues Jr. (13-7) ma za sobą kolejny pojedynek w formule K-1. Były mistrz KSW wystąpił na piątkowej gali w Mińsku. 35-latek przełamał ostatnio gorszą serię, ale nie tak wyobrażał sobie zwycięstwo. 

Fernando

Przypomnijmy, że Rodrigues Jr. w poprzednim roku próbował swoich sił na gołe pięści, gdy musiał uznać wyższość byłego zawodnika UFC – Carlosa Felipe. Brazylijczyk w listopadzie wystąpił w formule K-1, gdzie zmierzył się z lokalnym zawodnikiem. Fernando przegrał przed czasem z faworyzowanym Vladimirem Mineevem.

”Santo Forte” w grudniu 2016 roku niespodziewanie został nowym mistrzem KSW w wadze ciężkiej – po tym jak zastopował Karola Bedorfa. Brazylijczyk stoczył jeszcze cztery walki w największej organizacji w naszym kraju, ale tylko raz wygrał.

Straszliwa kontuzja!

Fernando Rodrigues w Mińsku odnotował zwycięstwo w formule K-1. Zwycięstwo z Gadzhi Navruzovem nastąpiło już w pierwszej odsłonie. Rosjanin przyjął niskie kopnięcie, niefortunnie upadł i doznał poważnej kontuzji. Tym samym walka nie mogła być kontynuowana.

Trzeba przyznać, że ta sytuacja mocno przypomina ostatnią walkę Marcina Wrzoska. ”Polish Zombie” w starciu z Piotrem Szeligą szybko doznał nieszczęśliwej kontuzji.

Sami zobaczcie jak to wyglądało w Mińsku:

Jak się okazuje Gadzhi ma złamane przedramię w kilku miejscach z odłamkami. Również druga kość wyszła ze stawu. Rosjanin został przetransportowany do szpitala w Mińsku, a następnie poproszono o pilne wysłanie go do Moskwy na kolejną operację.

Zobacz także:

Artur Szpilka o Pudzianowskim: Nie chciałbym krytykować Mariusza, ale… Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedział się o Mariuszu Pudzianowksim. Niewykluczone, że jeszcze przed wakacjami dojdzie do hitowego starcia ”Szpili” z weteranem największej organizacji w naszym kraju. Szpilka zapewnia, że Pudzianowski w ciężkich sytuacji mocno panikuje.

Marcin Najman oficjalnie wydaje książkę! Wiemy, kiedy nastąpi premiera! Co wy na to?

Marcin Najman wspominał o tym wielokrotnie, a teraz staje się to faktem. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wyjawił, że w marcu pojawi się premiera jego książki pod tytułem ”Ojciec Chrzestny Polskich Freak Fightów”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis