MMA PLNajnowszeBraveBrave CF 69: Zawodnik KSW znokautowany w Serbii! Stosić miał świetny początek, ale… [WIDEO]

Brave CF 69: Zawodnik KSW znokautowany w Serbii! Stosić miał świetny początek, ale… [WIDEO]

Darko Stosić (17-6) nie tak wyobrażał sobie co-main event gali Brave CF 69 przed własną publicznością. Zawodnik KSW już w pierwszej rundzie musiał uznać wyższość Shamila Gazieva (10-0).

Stosić

Reprezentant Serbii po pożegnaniu się z UFC związał się z organizacją KSW. Darko dostał szansę mistrzowską po trzech zwycięstwach z rzędu. Stosić przed czasem odprawił Michała ”Masakrę” Kitę i Michała Włodarka, a niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Michała ”Longera” Andryszaka.

31-latek, podczas KSW 67 przegrał w piątej rundzie przed czasem z Philem De Firesem. Stosić ostatni pojedynek w polskiej organizacji odnotował we wrześniu, gdy w rewanżu ponownie przed czasem pokonał Michała Kitę.

Stosić znokautowany!

Darko już pierwszym ciosem idealnie trafił do celu. Gaziev nie zamierzał ryzykować – szybko poszedł w nogi, ale nie udało mu się przenieść walki do parteru. Shamil ciągle napierał z kolejnymi uderzeniami i wydawało się, że zaraz przełamie Stosicia. Zawodnik publiczności przetrwał napór, a ciosami z kontry zaskoczył przeciwnika. W pewnym momencie Stosić próbował też obszernych i ciosów prostych. Chwila nieuwagi Gazieva i leży na deskach. Stosić nie wykorzystał tej okazji.

Zaraz podobna sytuacja… ”tylko” wykorzystana. Stosić niespodziewanie przyjmuje straszliwy podbródkowy, a ciosy w parterze były tylko dokończeniem dzieła.

Zobacz także:

Artur Szpilka o Pudzianowskim: Nie chciałbym krytykować Mariusza, ale… Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z portalem mmarocks.pl wypowiedział się o Mariuszu Pudzianowksim. Niewykluczone, że jeszcze przed wakacjami dojdzie do hitowego starcia ”Szpili” z weteranem największej organizacji w naszym kraju. Szpilka zapewnia, że Pudzianowski w ciężkich sytuacji mocno panikuje.

Marcin Najman oficjalnie wydaje książkę! Wiemy, kiedy nastąpi premiera! Co wy na to?

Marcin Najman wspominał o tym wielokrotnie, a teraz staje się to faktem. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych wyjawił, że w marcu pojawi się premiera jego książki pod tytułem ”Ojciec Chrzestny Polskich Freak Fightów”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis