MMA PLNajnowszeHighleagueVaso Bakocević o fenomenie freak fightów: Każde wydarzenie powinno wyglądać w ten sposób!

Vaso Bakocević o fenomenie freak fightów: Każde wydarzenie powinno wyglądać w ten sposób!

Vaso Bakocević w rozmowie z Super Expressem został zapytany o fenomen freak fightów. Reprezentant Czarnogóry zapewnia, że wydarzenia powinny wyglądać właśnie w taki sposób. Vaso stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji.

Bakocević

”Psychopata” wystąpi już dziesiątego grudnia na gali High League 5 w Łodzi. Będzie to starcie na zasadach K-1 z Dawidem ”Crazy” Załęckim. Bakocević będzie zdecydowanym faworytem. Vaso to przede wszystkim bardzo doświadczony zawodnik MMA.

Co ciekawe Bakocević ostatni start odnotował w Polsce. Miało to miejsce na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie, gdy na zasadach boksu zmierzył się z Mateuszem Murańskim. Czarnogórzec na dystansie trzech rund wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. ”Muran” był liczony, ale pokazał charakter i wytrwał do samego końca choć łatwo nie było…

Vaso zabiera głos!

Vaso Bakocević w rozmowie z Super Expressem został zapytany o freak fighty, które w naszym kraju budzą naprawdę duże zainteresowanie.

– Czujesz tu dużą różnice między wuydarzeniami sportowymi? Widziałeś dziś dużo dziwnych zdarzeń na scenie

Kocham to! Każde wydarzenie powinno wyglądać w ten sposób. Kiedy siedzisz i widzisz te same smutne nudne historie… Nikt nie chce tego słyszeć. Ludzie chcą oglądać chore gówno.

– Sądzisz, że dlatego wydarzenia sportowe dają mniej rozrywki kibicom i są rzadziej oglądane? W tym momencie konferencja High League generuje 100 tysięcy wyświetleń

To mówi wszystko! Jeśli jest walka i ja widzę wytatuowanych gości gadających gówno i dwóch sportowców/zawodników mieszanych sztuk walki… Oblałbym tych drugich ciepłym moczem. Uwierz mi! Chcę zobaczyć tych pierwszych. Przynajmniej ja tak mam i pewnie 99% osób (śmiech).

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

High League 5: Jest zakulisowe nagranie! Bijatyka Murańskiego z Tarzanem! [WIDEO] Widzieliście?

W sieci pojawiło się zakulisowe nagranie z pierwszej konferencji High League 5. Co ciekawe doszło wtedy do starcia Mateusza Murańskiego z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem. Już w przeszłości obaj o sobie wypowiadali się w mocnych słowach.

Krzysztof Głowacki z mocnym wpisem: Mam dosyć! Przykre jest to, że prawdziwi sportowcy… Co wy na to?

Mocny wpis byłego mistrza świata w boksie! Krzysztof Głowacki (32-3, 20 KO) zapewnia, że ma dość czekania i ciągłe przekładania walki. ”Główka” gwarantuje, że w przypadku kolejnego przełożenia pojedynku zrezygnuje z walk i tym samym z boksu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis