MMA PLNajnowszeHighleagueHigh League 5: Jest zakulisowe nagranie! Bijatyka Murańskiego z Tarzanem! [WIDEO]

High League 5: Jest zakulisowe nagranie! Bijatyka Murańskiego z Tarzanem! [WIDEO]

W sieci pojawiło się zakulisowe nagranie z pierwszej konferencji High League 5. Co ciekawe doszło wtedy do starcia Mateusza Murańskiego z Mateuszem ”Tarzanem” Leśniakiem. Już w przeszłości obaj o sobie wypowiadali się w mocnych słowach.

Murański

”Muran” najbliższy pojedynek stoczy dziesiątego grudnia. Będzie to pierwsza walka w organizacji High League. Podczas piątej edycji w Łodzi zobaczymy jego starcie w formule K-1 z Pawłem Bombą. Murański będzie zdecydowanym faworytem. Warto jednak zaznaczyć, że ”Scarface” był określany jako zwycięzca poniedziałkowej konferencji. Dużo widzów było pozytywnie zaskoczona jego występem.

”Tarzan” już w styczniu mocno wypowiadał się o sytuacji z ”Muranem”.

Niech mnie nie wku**ia, bo go zaraz skasuje bez kamer. Geneza konfliktu jest… może później się dowiesz. Po prostu trochę przesadza, w niektórych kwestiach. Mieliśmy sprawę do wyjaśnienia między sobą, rozwiązał ją źle, mnie zablokował, nie chciał się dogadać. Nie chciał wyjaśnić, posłuchał jakiś ludzi, nie wiem o co mu chodziło, bo zaczął mnie wyzywać, obrażać na instagramie. Jednego mu nie wybaczę, bo napisał do mojej ukochanej królowej, wiesz jak królowa się wk**wi to jest pozamiatane. Nagrał do niej brzydką wiadomość i tego mu nie odpuszczę. Dzisiaj nawet nie jest w stanie ze mną porozmawiać, ale w takim stanie nie będę z nim rozmawiać. Ja mogę się z nim bić nawet za darmo, to już jest dla mnie kwestia honorowa. Czas gra na jego niekorzyść, każdy dzień.

Doszło do bijatyki!

Tego można było się spodziewać, gdy doszło do zderzenia Mateusza Murańskiego z Mateuszem Leśniakiem. Za kulisami konferencji High League 5 doszło do bijatyki pomiędzy ”Muranem”, a ”Tarzanem”. Trzeba było jak najszybciej uspokoić całą sytuację.

Sami zobaczcie:

”Tarzan” ma za sobą już cztery pojedynki. Ostatni występ w High League należał do tych efektownych, bowiem w Ergo Arenie błyskawicznie i efektownie odprawił Pawła Bombę. Ostatni występ odnotował na gali PRIME SHOW MMA, gdzie musiał uznać wyższość ”Kajmano”.

Zobacz także:

Chciał sprowokować rywala i robić show! Szybko pożałował swojego zachowania! [WIDEO]  Widzieliście?

Często w przypadku braku szacunku do rywala widzimy szybką karmę! Tak też było podczas walki na zasadach boksu w Japonii. Tom Hamaguchi (6-5-2) przed walką próbował mocno sprowokować rywala, ale szybko pożałował. To miało być tak zwane show. 

Łukasz “Juras” Jurkowski z mocnym apelem po wybuchu rakiety w Przewodowie: Pamiętajmy aby… Co wy na to?

Człowiek-orkiestra w polskim MMA Łukasz “Juras” Jurkowski wystosował mocny apel po tragedii, jaka wczoraj miała miejsce na wschodniej granicy Polski, a dokładnie w Przewodowie, gdzie doszło do wybuchu rakiety lub rakiet.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis