MMA PLKSWSzeliga odpowiada na słowa Pudzianowskiego! Chce, aby jego wypłata została przekazana na fundację Różala! [WIDEO]

Szeliga odpowiada na słowa Pudzianowskiego! Chce, aby jego wypłata została przekazana na fundację Różala! [WIDEO]

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Piotra Szeligi, który skomentował wczorajsze słowa Mariusza Pudzianowskiego (13-7). ”Szeli” ponownie zgłasza gotowość i deklaruje, że wypłatę za tą potencjalną walkę chętnie przekaże na fundację Marcina Różalskiego!

Pudzianowski w ostatniej walce przerwał złą passę na pierwszej gali KSW w Chorwacji. Na KSW 51 w Zagrzebiu zawodnik z Białej Rawskiej zmierzył się z Erko Junem i pokonał Bośniaka w drugiej odsłonie. Były strongman w tym pojedynku miał spore problemy. Mimo wszystko przesądziło doświadczenie.

Piotr Szeliga odpowiada!

Mariusz Pudzianowski (13-7) zareagował na nasz wywiad z Piotrem Szeligą (1-0), który powiedział, że jeśli pojawi się propozycja – to chętnie zmierzy się z najsilniejszym człowiekiem na ziemi. Mariusz jest chętny, ale pod warunkiem, że zwycięzca zgarnia wszystko.

Piotr Szeliga dziś odpowiedział i to w świetnym stylu. Były hokeista proponuje, żeby jego wypłata została przekazana na fundację Marcina Różalskiego. Przy okazji Szeliga podkreśla, że pieniądze jakie zgarnie Pudzianowski go nie interesują.

Dostając setki wiadomości, nie mogła mi przejść obok nosa informacja o wyzwaniu przez @pudzianofficial A wiec Panie Mariuszu Zróbmy to! Tylko troszkę zmieńmy zasady gry. Ja nie potrzebuje Pana pieniążków a wiec..Pan zabiera swoje pieniążki i robi z nimi co chce nie ważne czy wygra, czy przegra. Za to ja swoje chciałbym w całości przeznaczyć na fundacje @marcinrozalrozalski tak by zwierzakom żyło się jeszcze lepiej. Bo chyba o to Panu chodzi, nie o to by w razie wygranej zgarnąć podwójną póle, tylko bym to Ja nie miał z tego nic.Sama satysfakcja pojedynku i tego, że mogłem wspomóc szczytny Cel jest dla mnie najbardziej satysfakcjonująca.

Zobacz także:

Cormier dalej ma coś do Błachowicza! Polak powinien utrzeć mu nosa?

Daniel Cormier ponownie wypowiada się o naszym reprezentancie. Sami zobaczcie

Muradov w świetnej formie przed walką z Jotką! Jak typujecie?

Makhmud Muradov jest w świetnej formie. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego w trzecim pojedynku w UFC zmierzy się z Krzysztofem Jotko