MMA PLNajnowszeCiekawostkiRóżal chwali Szeligę przed potencjalną walką z Pudzianem: Pozostaje nam trzymać kciuki za Piotra

Różal chwali Szeligę przed potencjalną walką z Pudzianem: Pozostaje nam trzymać kciuki za Piotra

Marcin “Różal” Różalski chwali Piotra Szeligę, który zaproponował godne pochwały rozliczenie za potencjalną walkę z Mariuszem Pudzianowskim. Przypominamy, że Szeliga i “Pudzian” mają ostatnio ze sobą konflikt, a w mediach coraz częściej pojawia się pomysł tego zestawienia.

Różal chwali Szeligę
Foto: Facebook/ Marcin Różalski

Zaczęło się dość niewinnie, bowiem Szeliga w wywiadzie z MMA.PL opowiedział o chęci skrzyżowania rękawic z Mariuszem Pudzianowskim, który – jego zdaniem – chętnie chciałby pomścić porażkę swojego brata, Krystiana, który z Szeligą przegrał na gali FEN 28. Później do tego wywiadu odniósł się Pudzianowski, który zaproponował Szelidze rywalizację na takiej zasadzie, że przegrany nie otrzymuje wynagrodzenia.

Różal chwali Szeligę przed potencjalną walką z Pudzianem: Pozostaje nam trzymać kciuki za Piotra

Szeliga natomiast poszedł dalej! Zgodził się na warunki postawione przez Mariusza Pudzianowskiego z mała modyfikacją – Szeliga w zarobki Pudziana nie chce się mieszać i niezależnie od wyniku ich walki, nie chce pozbawiać go zarobku, za to sam całą potencjalną gażę za starcie z drugim z braci Pudzianowskim chce przeznaczyć na wsparcie zwierząt w słynnym Różalandzie, prowadzonym przez Marcina Różalskiego i jego partnerkę.

“Różal” odniósł się do tego pomysłu Piotra Szeligi:

Witam.Gdy Piotr mnie o Swoim pomyśle poinformował najnormalniej w świecie mnie zamurowało i skłamie, jeżeli powiem,że łezka mi się nie zakręciła,że tak bardzo dużym gestem chce wspomóc Różaland i Kviatkovą Ferajnę.Daleka jeszcze droga do tego pojedynku i w ogóle nie wiadomo,czy do niej dojdzie,ale coś w trawie piszczy..Na temat pojedynku i jegi genezy można dewagować i prześcigać się w swoich zdaniach i teoriach.Piotr wyjaśnia wszystko,więc nic więcej potrzebne nie jest.Trzymać kciuki mi Nam pozostaje za Piotra,za Jego treningi,łapanie umiejętności,za zwycięskie boje,które go czekają,kibicowanie Mu i wiwatowanie,aby w finale końcowym otrzymał wymarzoną walkę,a Kopytniaki tyle owsa i siana,że staną się tyronozaurami.Dziękujemy bardzo,a korzystając z okazji dziękujemy wszystkim,którzy pomagają Nam,lub komu kolwiek innemu.Moc z Nami

Witam.Gdy Piotr mnie o Swoim pomyśle poinformował najnormalniej w świecie mnie zamurowało i skłamie, jeżeli powiem,że…

Posted by Marcin Różal Różalski on Wednesday, October 7, 2020

Zobacz także:

Szeliga odpowiada na słowa Pudzianowskiego! Chce, aby jego wypłata została przekazana na fundację Różala!

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Piotra Szeligi, który skomentował wczorajsze słowa Mariusza Pudzianowskiego (13-7). ”Szeli” ponownie zgłasza gotowość i deklaruje, że wypłatę za tą potencjalną walkę chętnie przekaże na fundację Marcina Różalskiego!

Muradov w świetnej formie przed walką z Jotką! Jak typujecie?

Makhmud Muradov jest w świetnej formie. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego w trzecim pojedynku w UFC zmierzy się z Krzysztofem Jotko.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis