MMA PLUFCUFC zatrudni zawodnika z “problematyczną” przeszłością? Mowa o przemocny domowej!

UFC zatrudni zawodnika z “problematyczną” przeszłością? Mowa o przemocny domowej!

Sedriques Dumas (7-0) to amerykański zawodnik, który zadebiutuje pod szyldem UFC już w marcu. Jego starcie jest umieszczone w karcie wstępnej gali UFC Fight Night: Yan vs Dvalishvili. Jest jednak coś od czego włos na karku może się komuś zjeżyć…

“The Reaper” na ten moment jest niepokonany w formule MMA. W UFC zadebiutuje dzięki wygranej na DWCS z wówczas niepokonanym zawodnikiem, Matějem Peňáz. Nadmieńmy, że podczas tego samego wydarzenia kontrakt z UFC zgarnął także Mateusz Rębecki (16-1).

Wspomniana gala, której main eventem jest pojedynek na szczycie kategorii koguciej już 12-tego marca. Wydarzenie zapowiada się naprawdę ciekawie, gdyż ujrzymy tam chociażby walkę Alexandrów, Volkova (35-10) z Romanovem (16-1), czy starcie Makhmuda Muradova (25-8) z Abusem Magomedovem (25-4-1). W karcie wstępnej pojawi się także dobrze nam znana chociażby z KSW – Ariane Lipski.

“Nieciekawa” przeszłość zawodnika UFC…

Sedriques Dumas miał w swoim życiu kilka incydentów, które wprawiają w osłupienie. Okazuje się bowiem, że zawodnik reprezentujący na co dzień wagę średnią ma wiele za uszami…

Zarzut za napaść z bronią w ręku, prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwości, czy prawdopodobne pobicie partnerki to tylko część przewinień fightera. Z tego co wiadomo to Dumas nie uczy się na błędach i z każdym rokiem coraz więcej przewinień i występków pojawia się w jego kartotece. Czy tak to powinno wyglądać? Czy UFC nie powinno zachować się inaczej w tej sytuacji?

Zobacz także:

Sparing Jon Jonesa z zawodnikiem wagi ciężkiej! [WIDEO]

Były mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones w mediach społecznościowych opublikował migawki ze sparingu. Przygotowuje się on do najbliższej walki, którą stoczy w sobotę na gali UFC 285 w Las Vegas. Rywalem będzie Francuz – Ciryl Gane. Starcie to obędzie się w wadze ciężkiej. Stawką pojedynku będzie zwakowany pas królewskiej dywizji.

Dawid Załęcki chętny na starcie z Marcinem Najmanem! ”El Testosteron” odpowiada!

Dawid Załęcki podczas pierwszej konferencji High League 6 wyznał, że chętnie w przyszłości zmierzyłby się z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” szybko odpowiedział.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis