MMA PLNajnowszeJoe JonesSparing Jon Jonesa z zawodnikiem wagi ciężkiej! [WIDEO]

Sparing Jon Jonesa z zawodnikiem wagi ciężkiej! [WIDEO]

Były mistrz kategorii półciężkiej Jon Jones w mediach społecznościowych opublikował migawki ze sparingu. Przygotowuje się on do najbliższej walki, którą stoczy w sobotę na gali UFC 285 w Las Vegas. Rywalem będzie Francuz – Ciryl Gane. Starcie to obędzie się w wadze ciężkiej. Stawką pojedynku będzie zwakowany pas królewskiej dywizji.

Jones

Dla Jonesa będzie to powrót po 3 latach przerwy oraz debiut w nowej kategorii wagowej. Przez ostatnie lata ciężko trenował przygotowując się do debiutu w wadze ciężkiej w związku z czym musiał zmienić swoje ciało. W jednym z wywiadów przyznał, że obecnie waży około 250 Funtów.

“Bones” to były mistrz organizacji USKBA oraz UFC w kategorii półciężkiej. W organizacji Ultimate Fighting Championship zadebiutował w 2008 roku walką z Andre Gusmao, którą stoczył podczas UFC 87 wygrywając na punkty. W okrągłej klatce UFC stoczył 21 pojedynków, z których wygrał 19.

Jon Jones pokazał sparing!

Jon Jones postanowił w mediach społecznościowych pokazać migawki że sparingu. Jego sparingpartnerem był Walt Harris.

https://twitter.com/HommeMiserable/status/1629732910726012929

Pas mistrza organizacji Ultimate Fighting Championship w kategorii półciężkiej zdobył 19 marca 2011 roku pokonując na 128 edycji Shoguna. Podczas obrony pasa pokonywał Quintona Jacksona, Lyoto Machide, Rashada Evansa, Viktora Belforta, Chaela Sonnena, Alexandra Gustafssona, Glovera Texteire oraz Daniela Cormiera.

Pas stracił na gali UFC 197 po tym jak po wygranej walce z Ovince Saint Preuxem uzyskał pozytywny wyniki testów na klomifen i letrozol. Odzyskał go po wygranej na UFC 232 z Alexem Gustafssonem. Po odzyskaniu pasa bronił go trzykrotnie wygrywając z Anteny Smithem, Thiago Santosem oraz Dominickiem Reyesem. Ostatnią walkę stoczył w 2020 roku na gali UFC 247 pokonując Dominicka Reyesa.

Rywal Jonesa to mistrz TKO oraz tymczasowy mistrz UFC w wadze ciężkiej. W organizacji UFC zadebiutował w sierpniu 2019 roku na gali UFC Fight Night wygrywając z Brazylijczykiem – Raphaelem Pessoą. W największej organizacji na świecie stoczył 9 pojedynków przegrywając jeden. Porażka ta miała miejsce na 270 edycji z Francisem Ngannou w walce o pas wagi ciężkiej. Tymczasowy pas mistrza organizacji Ultimate Fighting Championship zdobył na 265 edycji pokonując Derricka Lewisa. Ostatni pojedynek stoczył w 2022 roku pokonując Tai Tuivasa.

Zobacz także:

Gala KSW Colosseum 2 bez freaków poza jednym wyjątkiem? Lewandowski zabiera głos!

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala KSW Colosseum 2 na PGE Narodowym. Martin Lewandowski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany czy orgnizacja przewiduje na te wydarzenia starcia freak fightowe. Jeden z właścicieli KSW zapewnił, że nie będą korzystać z takich zawodników poza jednym możliwym wyjątkiem.

Wielki turniej OKTAGON MMA z milionem euro w puli. Zawalczy w nim Polak!

Czeska organizacja OKTAGON MMA przygotowała coś specjalnego. 16-osobowy turniej z pulą w wysokości miliona dolarów. Już 4 marca odbędzie się pierwsza runda. Wśród uczestników znalazł się też reprezentant Polski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis