MMA PLDawid ZałęckiDawid Załęcki chętny na starcie z Marcinem Najmanem! ”El Testosteron” odpowiada!

Dawid Załęcki chętny na starcie z Marcinem Najmanem! ”El Testosteron” odpowiada!

Dawid Załęcki podczas pierwszej konferencji High League 6 wyznał, że chętnie w przyszłości zmierzyłby się z Marcinem Najmanem. ”El Testosteron” szybko odpowiedział.

Załęcki

”Crazy” najbliższy pojedynek stoczy osiemnastego marca na gali High League 6 w Katowicach. Dawid Załęcki stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem. ”Don Diego” będzie zdecydowanym faworytem.

Dawid w freakowej organizacji stoczył dwa pojedynki, w których pokazał się naprawdę z świetnej strony. ”Crazy” przed czasem odprawił Alana ”Alanika” Kwiecińskiego oraz Vaso ”Psychopatę” Bakocevicia.

”El Testosteron” odpowiada!

Dawid Załęcki zaskoczył podczas pierwszej konferencji High League 6. ”Crazy” wyznał, że byłby chętny na starcie z Marcinem Najmanem.

”El Testosteron” szybko odpowiedział. Były pięściarz zaznaczył, że byłby to typowo sportowy pojedynek, bowiem ma duży szacunek do Dawida Załęckiego.

Szanuję Ciebie jako sportowca i człowieka. Dlatego umówmy się, że jeżeli w dobrym stylu pokonam Pawła Jóźwiaka to jestem gotowy na walkę z Tobą

Zobacz także:

“Tylko Gamrot zdecydował się walczyć, reszta się bała” – Jalin Turner o rywalu na UFC 285! Jesteście pod wrażeniem?

Jalin Turner udzielił wywiadu, w którym podzielił się kulisami dotyczącymi zastępstwa w jego walce na nadchodzącej gali UFC 285.

Todd Duffee liczy na trzecią walkę z De Friesem: Zgodził się na rewanż! Co wy na to?

Tak to prawda – Todd Duffee (9-4) liczy, że w przyszłości dostanie szansę na zrewanżowanie się! Amerykanin zapewnił, że Phil De Fries (23-6) obiecał mu trylogię. Trzeba przyznać, że fani/obserwujący nie byli fanami tego zestawienia już przy gali w Libercu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis