MMA PLUFCUFC Paryż: Zaskoczyła! Twerkowanie podczas ceremonii ważenia! [WIDEO]

UFC Paryż: Zaskoczyła! Twerkowanie podczas ceremonii ważenia! [WIDEO]

Ailin Perez (7-1) już dzisiaj zadebiutuje w największej organizacji na świecie. Reprezentantka Argentyny zaskoczyła swoim zachowaniem podczas ceremonii ważenia.

Perez

W main evencie zobaczymy zawodnika publiczności Ciryl Gane (10-1), który zmierzy się z niebezpiecznym Taiem Tuivasą (15-3). Francuz będzie chciał wrócić na odpowiednie tory po pierwszej zawodowej przegranej. Przypomnijmy, że Bon Gamin” podczas UFC 270 zawalczył o pas wagi ciężkiej. Po 5-rundach musiał uznać wyższość Francisa N’Gannou. ”Bam Bam” zaś może aktualnie popisać się serią pięciu zwycięstw z rzędu – wszystkie zakończone przed czasem.

Równie emocjonująco będzie w tak zwanym co-main evencie. Robert Whittaker (23-6) skrzyżuje rękawice z Marvinem Vettorim (18-4-1).

Twerkowanie na ważeniu!

Ailin Perez (7-1) wystąpi na dzisiejszej gali UFC w Paryżu, a jej oponentką będzie Stephanie Egger (7-3). Reprezentantka Argentyny stoczy swój pierwszy pojedynek w największej organizacji na świecie.

Podczas ceremonii ważenia Perez zaskoczyła, bowiem postanowiła zaprezentować tak zwane twerkowanie.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Doszło do konfrontacji Murańskiego z osobą, którą miał pobić w przeszłości: Jesteś bandyta! [WIDEO] Widzieliście?

Jacek Murański wczoraj po raz drugi pojawił się w programie ”Sprawa dla Reportera”. Prowadząca Elżbieta Jaworowicz zdradziła, że tuż po pierwszym odcinku do programu zgłosił się Henryk Kacprzak. Doszło, więc do konfrontacji z Jackiem Murańskim.

Marta Linkiewicz pierwszy raz zabiera głos po walce z Lil Masti: Nie czuję się przegrana! Co wy na to?

Marta Linkiewicz po raz pierwszy zabrała głos po ostatniej porażce z Lil Masti na gali FAME 15. “Linkimaster” udzieliła wywiadu Hubertowi Mściwujewskiemu z MMA Bądź na bieżąco, gdzie otwarcie mówi, że nie czuje się przegrana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis