MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN+ 63: Alexa Grasso poddała Joanne Wood w 1. rundzie. Cenne zwycięstwo Meksykanki! [WIDEO]

Alexa Grasso (14-3) poddała Joanne Wood (15-8) w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 63.

UFC on ESPN+ 63 Alexa Grasso

Grasso zaczęła aktywniej ciosami. Niespełna pół minuty wystarczyło, aby Meksykanka zaliczyła też skuteczne obalenie. Grasso mimo pozycji dominującej nie była zbyt aktywna. Po dwóch minutach zawodniczki wróciły do stójki. Wood wywierała presję, Sporo pracowała kopnięciami. Grasso odpowiadała jej dobrymi ciosami prostymi. Meksykanka przyjęła mocny cios. Pojedynek ponownie trafił jednak do parteru. Grasso zaszła za plecy rywalki i tam poddała ją duszeniem!

Dla Meksykanki to trzecie zwycięstwo z rzędu. Po przejściu do wagi muszej pokonała Ji Yeon Kim, Maycee Barber a teraz Joanne Wood. Wygrana nad siódmą w rankingu Szkotką powinna dać dziewiątej w zestawieniu Grasso niewielki awans.

Joanna Jędrzejczyk (16-4) pojawiła się na trybunach podczas tenisowego turnieju rangi WTA 1000 Miami Open, aby kibicować swojej rodaczce Idze Świątek podczas dokonywania przez nią historycznego osiągnięcia.

Słabe zachowanie Glory! Jan Błachowicz mocnym wpisem komentuje sytuację z Wrzoskiem!

Jan Błachowicz (28-9) postanowił zareagować! Były mistrz UFC w wadze półciężkiej skomentował sytuację Arkadiusza Wrzoska. Organizacja Glory postanowiła rozwiązać kontrakt z naszym reprezentantem.