Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLArkadiusz WrzosekSłabe zachowanie Glory! Jan Błachowicz mocnym wpisem komentuje sytuację z Wrzoskiem!

Słabe zachowanie Glory! Jan Błachowicz mocnym wpisem komentuje sytuację z Wrzoskiem!

Jan Błachowicz (28-9) postanowił zareagować! Były mistrz UFC w wadze półciężkiej skomentował sytuację Arkadiusza Wrzoska. Organizacja Glory postanowiła rozwiązać kontrakt z naszym reprezentantem.  

Błachowicz

To był rewanż, który budził naprawdę duże zainteresowanie. Nie mogło być inaczej, gdy w pierwszej walce było mnóstwo emocji. Wrzosek zaskoczył rywala i od samego początku ruszył z mocnymi kopnięciami. Hari był w opałach i nie mógł się odnaleźć.

W drugiej rundzie Marokańczyk wyglądał już zdecydowanie lepiej (wrażenie robiły ciosy na korpus). Chwila nieuwagi i kolano, które siadło idealnie w punkt. Tylko czas uchronił Badra Hari przed ciężkim nokautem.

Błachowicz reaguje!

Jan Błachowicz (28-9) za pomocą twittera postanowił zareagować na sytuację Arkadiusza Wrzoska. ”Cieszyński Książę” również nie zgadza się ze stanowiskiem organizacji Glory, która rozwiązała kontrakt z Wrzoskiem. Warto podkreślić, że wynik walki Wrzosek-Hari II został zmieniony na remis.

Glory, wasze zachowanie w sprawie Wrzoska jest haniebne

Zobacz także:

Artur Gwóźdź w mocnych słowach o Mirosławie Oknińskim: To zwykła pała bez zasad i honoru! Widzieliście?

Dopiero co pisaliśmy o tym jak to Mirosław Okniński zrugał Jana Błachowicza, a teraz to on sam został zrugany. Między innymi przez Łukasza Zaborowskiego czy Artura Gwoździa. Wszystko chodzi o słowa w których to Okniński zaatakował Jana Błachowicza.

Marcin Najman o potencjalnej wojnie: Na mnie Polska może liczyć! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. ”El Testosteron” w mediach społecznościowych zadeklarował, że nie zamierza nigdzie uciekać i jak będzie trzeba pojawi się na froncie, aby bronić naszego kraju.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis