MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN 55: Alex Perez ustrzelił Nicolau w 2. rundzie i sprawił niespodziankę w walce wieczoru! [WIDEO]

UFC on ESPN 55: Alex Perez ustrzelił Nicolau w 2. rundzie i sprawił niespodziankę w walce wieczoru! [WIDEO]

Alex Perez (25-8) znokautował Matheusa Nicolau (19-4-1) w drugiej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN 55 w Las Vegas.

Pierwotnie Nicolau miał zmierzyć się z Manelem Kape. Portugalsko-angolski zawodnik wycofał się jednak z pojedynku i zastąpił go Perez.

Bardzo zachowawczy początek walki. Perez wyprowadził kilka niskich kopnięć a po dwóch minutach zdecydował się pójść do przodu z ciosami. Amerykanin wywierał presję, ale rywal odpowiadał mu prostymi. Brazylijczyk świetnie skontrował też jedno z kopnięć. Runda była jednak bardzo rozczarowująca jeśli chodzi o liczbę ciosów z obu stron.

Na początku drugiej rundy zawodnicy poczęstowali się mocnymi lowkickami. Zdecydowanie byli oni bardziej aktywni niż w pierwszej odsłonie. Perez trafił obszernym ciosem, po którym oponent nieco się cofnął. Amerykanin poszedł za akcją i przy siatce perfekcyjnie ustrzelił rywala. Koniec walki!

Perez w bardzo efektowny sposób przerwał serię trzech porażek. Amerykanin poprzednie zwycięstwo odniósł niemal cztery lata temu podczas gali UFC 250 w czerwcu 2020 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis