MMA PLUFCUFC on ESPN 30: Bryan Battle poddał Urbinę i wygrał TUF-a! [WIDEO]

UFC on ESPN 30: Bryan Battle poddał Urbinę i wygrał TUF-a! [WIDEO]

Bryan Battle (6-1) poddał Gilberta Urbinę (6-2) w drugiej rundzie w finale TUF 29 w wadze średniej, który odbył się na gali UFC on ESPN 30.

UFC on ESPN 30 Bryan Battle

Walka szybko nabrała mocnego tempa. Urbina trafił solidnie rywala sprawiając, że walka trafiła na matę. Tam dołożył jeszcze sporo ciosów. Zawodnicy wrócili do stójki. Battle przejął nieco inicjatywę. Wyprowadzał sporo kopnięć. Urbina przeszedł jednak do klinczu. Docisnął przeciwnika do siatki. Zawodnicy zażarcie walczyli w zwarciu.

Battle drugą rundę zaczął od mocnej presji. Zasypywał rywala ciosami, dokładał do tego też kopnięcia. Urbina za to próbował obalenia. Siłował się z rywalem za jego plecami. Potem wymierzył mu kilka mocnych łokci. Pojedynek ponownie znalazł się w klinczu. Tym razem Battle zdołał jednak odwrócić pozycję a potem obalić. “Kubuś Puchatek” zaszedł za plecy rywala i zapiął duszenie. W końcu Urbina musiał odklepać tę technikę.

Battle dość niespodziewanie wygrał cały sezon TUF-a w kategorii średniej. Należy pamiętać, że zawodnik ten został wybrany przez Alexandra Volkanovskiego.

Zobacz także:

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis