MMA PLArchiwumAlistair OvereemAlistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

Gwiazdor sportów walki Alistair Overeem powiedział co myśli o walkach pokazowych w WWE. Holender nie ukrywa, że będąc młodszym oglądał ten sport, ale dzisiaj nie jest w stanie go znieść.

Alistair Overeem o WWE

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

W rozmowie z MMAfighting.com, Overeem przyznał:

“Niedawno znowu zacząłem szukać na YouTube walk w WWE i bój Bo że… To jest takie kiepskie. To jest słabe, co robią ci faceci. To oszustwo, żałosne, jest słabe, gejowskie i nie ma sensu.”

Holender odniósł się także do powrotów do WWE byłego zawodnika UFC – CM Punka:

“Słuchaj, dlaczego nikt nie ostrzegł CM Punka przed tym w co się pakuje idąc do UFC? On nie mógł rywalizować w UFC. Powinniśmy być szczerzy. Powinno się ostrzec tego gościa, bo został złamany psychicznie w oktagonie. A jeśli spojrzysz na te rzeczy w WWE, to zobaczysz, że CM Punk będzie miał w głowie to, co nie wyszło mu w UFC. Jeśli wygra, to wzmocni się, ale jeśli przegra raz, drugi, trzeci, to może to go zniszczyć psychicznie jeszcze bardziej.”

Zobacz także:

Wielki powrót Alistaira Overeema do kickboxingu! Rico Verhoeven rywalem w walce o pas GLORY!

Alistair Overeem ponownie zawalczy w kickboxingu i to od razu o najwyższą stawkę, czyli pas królewskiej dywizji prestiżowej organizacji GLORY.

Parke na konferencji EFM SHOW 2: „Irokez na śniadanie, Borys na obiad, Popek na kolację!”

Norman Parke ma coraz większe ego! Teraz przyszła mu chęć na boksowanie. Na początek krnąbrny Irlandczyk zamierza zlać w tej formule Macieja Jewtuszkę podczas gali EFM SHOW 2, która odbędzie się już 11 września w Sofii

Mateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii!

Mateusz Murański będzie dobrze wspominał ostatni okres. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Pierwsza gala Elite Fighters zakończyła się efektownym nokautem! Teraz Mateusz w mediach społecznościowych skomentował swój sukces.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis