MMA PLNajnowszeGROMDAOstre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.

Vasyl Gromadzki Gromda
Foto: Vasyl Gromadzki Gromda

Trzy zwycięstwa z rzędu na Gromdzie 3 doprowadziły do finału Vasyla Halycha. Reprezentant Ukrainy pokonał podczas grudniowego wydarzenia Dawida Stolarskiego, Karola Żołowskiego oraz Denisa Załęckiego. 28-latek swój ostatni pojedynek stoczył jednak w boksie. Na gali Tymex Boxing Night 17 zremisował z Oskarem Wierzejskim przez większościowa decyzję sędziowską.

Tomasz Gromadzki to bokser, który z rekordem 11-4-1 rozpoczął przygodę w walkach na gołe pięści. Cztery kolejne zwycięstwa nad Łazarkiem, Machlikiem, Więcławskim oraz Strzelczykiem – doprowadziły „Zadymę” do finału, który odbędzie się na 6 numerowanej gali GROMDY.

„Zapytaj u żony, co napisać”

Tomasz Gromadzki zamieścił na swoim Facebooku post, w którym sugeruje że zawodnik STT ma wytatuowaną jego podobiznę na swojej ręce.


Pod udostępnionym postem wywiązała się ostra wymiana zdań pomiędzy głównymi bohaterami następnego wydarzenia GROMDY!GROMDA 6 odbędzie się 17 września. Wydarzenie będzie dostępne w systemie pay-per-view.

Zobacz także:

Marcin Różalski wspomina stare czasy: Nie pytałem z kim, nie pytałem za ile, jadę!

Marcin Różalski wrócił pamięcią do przeszłości! ”Płocki Barbarzyńca” wspomina początki i podejście wojowników do wyzwań. Tu nie było mowy o kalkulacji.

High League 1: Lil Masti domaga się testów antydopingowych! Jest odpowiedź Brodnickiej!

To już w najbliższą sobotę! Pierwsza edycja High League w Ergo Arenie – zapowiada się emocjonująco. Wysoko w karcie zobaczymy starcie pań, które mają do wyjaśnienia konflikt. Była mistrzyni świata w boksie – Ewa Brodnicka zadebiutuje w mieszanych sztukach walki, a jej przeciwniczką będzie ”Lil Masti”.

Najsilniejszy strongman w Polsce w mocnym treningu! Wiemy w jakim klubie spędza przygotowania do MMA!

Krzysztof Radzikowski jeszcze w tym roku ma zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Już niebawem poznamy jego pracodawcę oraz przeciwnika. W tym momencie wiemy, gdzie jeden z najbardziej utytułowanych polskich strongmanów spędza przygotowania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis