MMA PLNajnowszeDana White Contender SeriesUFC nie dla Kewina Szaflarskiego! Dramatyczny występ Polaka w Dana White’s Contender Series!

UFC nie dla Kewina Szaflarskiego! Dramatyczny występ Polaka w Dana White’s Contender Series!

Niestety! Okazuje się, że organizacja UFC nie jest przeznaczona dla Kewina Szaflarskiego! Polak walczący w wadze ciężkiej dał dramatyczny występ podczas ostatniego show Dana White’s Contender Series.

UFC nie dla Kewina Szaflarskiego

Rywalem Polaka był niebezpieczny Caio Machado. Starcie tych zawodników było jedyną walką z kategorii ciężkiej podczas ostatniej edycji DWCS.

Polak jednak nie będzie tej walki wspominał dobrze.

Dramatyczny występ Kewina Szaflarskiego w Dana White’s Contender Series

Szaflarski był w tej walce niezwykle apatyczny. Jego celem było obalenie przeciwnika, ale zabierał się do tego bardzo nieudolnie. Sam nie postawił kompletnie na żadną inną płaszczyznę i nie próbował sprawdzić się na tle rywala choćby w boksie.

Dość powiedzieć, że w pierwszej rundzie zadał jedynie… jeden cios!

Polak przewalczył z Machado trzy pełne rundy, a o zwycięstwie w tym starciu musieli zadecydować sędziowie. Ci nie mieli żadnego problemu ze wskazaniem wygranego, przyznając wiktorię Maio Machado w stosunku 30:27 na kartach sędziowskich u każdego punktującego.

Co ciekawe, w sieci pojawiają się głosy, że występ Kewina Szalfarskiego był najgorszym w całej historii show Dana White’s Contender Series, co nie daje mu dobrej reklamy na dalszą część kariery.

Na mini gali, na której wystąpił Polak, kibice zobaczyli pięć pojedynków. Każdy jej zwycięzca otrzymał od UFC kontrakt zawodniczy i każdy z wyróżnionych może już planować swoją kolejną walkę w największej organizacji MMA na świecie.

Wyniki show DWCS 57:
Cesar Almeida pok. Lucas Fernando przez jednogłośną decyzję sędziów (30-26, 29-28, 29-27)
Tom Nolan pok. Bogdan Grad przez nokaut (uderzenia)– Runda 1, 1:23
Caio Machado pok. Kewin Szaflarski przez jednogłośną decyzję sędziów (30-27, 30-27, 30-27)
Payton Talbott pok. Reyes Cortez przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 29-28, 29-28)
Kevin Borjas pok. Victor Dias przez jednogłośną decyzję sędziów (29-28, 29-28, 29-28)

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis