MMA PLCiekawostkiBo Nickal dostał się do UFC przez show Dana White’s Contender Series. Wzywał… Khamzata Chimaeva!

Bo Nickal dostał się do UFC przez show Dana White’s Contender Series. Wzywał… Khamzata Chimaeva!

Jeśli jest jakaś definicja pewności siebie, to z pewnością jest nią postawa Bo Nickala. Zawodnik ten dostał się do UFC przez show Dana White’s Contender Series i wyzwał… Khamzata Chimaeva! Bo Nickal. Chce. Khamzata. Chimaeva. Dobrze widzicie.

Bo Nickal

Ale po kolei, Nickal najpierw potrzebował niecałej minuty, by zrobić wrażenie na szefie UFC, który po zwycięstwie wręczył mu kontrakt z największą organizacją MMA na świecie. Nickal wchodzi do największej ligi mieszanych sztuk walki na globie z rekordem 3-0.

Bo Nickal dostał się do UFC przez show Dana White’s Contender Series. Wzywał… Khamzata Chimaeva!

Bo zwycięstwie w DWCS przekonywał, że jego celem jest teraz walka ze wschodzącą gwiazdą UFC i materiałem na przyszłego kontrowersyjnego mistrza Khamzata Chimaeva. Nickal wcale nie żartował z tym wyzwaniem, co potwierdził w rozmowie z dziennikarzami tuż po otrzymaniu kontraktu z UFC:

“”Nie wiem o co wam chodzi, jeśli myślicie, że żartowałem z tym wyzwaniem. Czuję, że to dla mnie dobry pojedynek. Jest oczywiście grapplerem na bardzo dużym poziomie, podobnie jak zawodnikiem – też prezentuje bardzo duży poziom. Jest jednym z najlepszych zawodników, nie tylko w swojej dywizji, ale w ogóle w UFC.

Szanuję jego umiejętności, ale wiem też, do czego ja zmierzam. W pewnym momencie chcę tej walki. Debiutuję teraz w UFC, a on zaraz będzie walczył o pas. Czy dostanę tę walkę? Pewne nie, ale będę na nią gotowy w przyszłości. Jeśli ją zestawią, to będę na nią bardziej niż gotowy.”

Zobacz także:

Najman mocno do Łaszczyka: Pójdziemy na matę i pokaże ci ile jest wart twój boks w MMA! Widzieliście?

Marcin Najman w mediach społecznościowych postanowił zaprosić Kamila Łaszczyka do Częstochowy. ”El Testosteron” zapewnia, że na macie pokaże mu ile jest wart jego boks w mieszanych sztukach walki. Czy Łaszczyk przyjmie wyzwanie?

FAME MMA 16: ”Alanik” nie traci formy? Kwieciński poznał szczegóły następnej walki!

Była przerwa, ale to już koniec! Alan Kwieciński jest głodny kolejnych pojedynków. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” kolejne starcie stoczy piątego listopada na gali FAME MMA 16 w Gliwicach. Podczas dzisiejszej konferencji poznaliśmy szczegóły.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis