MMA PLDana WhiteDana White pod wrażeniem siedemnastolatka: Po tym co zobaczyłem wiem, że jest gotowy na UFC

Dana White pod wrażeniem siedemnastolatka: Po tym co zobaczyłem wiem, że jest gotowy na UFC

Szef UFC Dana White jest pod wrażeniem siedemnastolatka, któremu właśnie wręczył kontrakt z organizacją, którą kieruje. Chodzi o postać Raula Rosasa Juniora, który został właśnie zawodnikiem UFC będąc jeszcze niepełnoletnim.

Dana White

Rosas Junior wziął udział w show Dana White’s Contender Series 55, które odbyło się minionej nocy. Tam niepokonany cały czas młodzian zdominował i ostatecznie wypunktował Mando Gutierreza 30-27 na kartach punktowych wszystkich sędziów.

Dana White pod wrażeniem siedemnastolatka: Po tym co zobaczyłem wiem, że jest gotowy na UFC

Po walce siedemnastolatka, White nie ukrywał komplementów w jego stronę:

“Co za wojna, co za techniczna walka to była! Obaj faceci naciskali na siebie bardzo mocno i podkręcali tempo jak tylko mogli. Ja byłem zachwycony tym, jak w tej walce zachowywał się siedemnastolatek. Byłem oszołomiony. Po tym co właśnie zobaczyłem wiem, że ten dzieciak jest gotowy na walki w UFC” – powiedział White podczas wręczania młodemu zawodnikowi kontraktu z UFC.

Sam Rosas natomiast przekonuje, że w niedługiej przyszłości zdobędzie pas mistrzowski UFC zostając najmłodszym mistrzem amerykańskiego giganta:

Zobacz także:

Prezes dużej polskiej organizacji rywalem Krychy UFC na MMA Attack 4! Zaskoczeni?

Prezes dużej polskiej organizacji został rywalem Krystiana “Krychy UFC” Wilczaka na nadchodzącą galę MMA Attack 4, która w sobotę 24 września w Arenie Będzin.

Wasilewski mocno po gali High League 4: Teraz Polacy chcą oglądać takie zerowe wygłupy?

Andrzej Wasilewski zabrał głos po gali High League 4. Uznany promotor boksu oglądał wydarzenie w Gliwicach ze względu na występ Artura Szpilki. Pięściarz z Wieliczki ma za sobą drugie zawodowe zwycięstwo w mieszanych sztukach walki. ”Szpila” w pierwszej rundzie pokonał Denisa Załęckiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis