MMA PLDana White Contender SeriesMateusz Rębecki dostał kontrakt w UFC. Spełnia się wielkie marzenie Polaka.

Mateusz Rębecki dostał kontrakt w UFC. Spełnia się wielkie marzenie Polaka.

Mateusz Rębecki (16-1) nowym zawodnikiem UFC. Polski zawodnik wywalczył kontrakt w programie Dana White’s Contender Series.

Mateusz Rębecki w UFC

“Chińczyk” w niezwykle efektownym stylu już w pierwszej rundzie poddał Rodrigio Lidio (12-3). Na samym początku walki przyjął co prawda wysokie kopnięcie Brazylijczyka, ale potem już tylko on rządził w oktagonie. Dwukrotnie sprowadził walkę do parteru i doszedł do duszenia, które zakończyło pojedynek.

Owacja na stojąco Dany White’a była dość wymowna, ale na ostateczną decyzję musieliśmy jeszcze trochę poczekać. Po walce Rębeckiego odbyły się jeszcze dwa pojedynki. Gdy gala się zakończyła prezydent UFC przeszedł do ogłaszania kontraktów. Znakomity występ Polaka sprawił, że nie mogło go zabraknąć wśród szczęśliwców.

Wysoki poziom dzisiejszej gali sprawił, że zwycięzcy wszystkich pięciu pojedynków zostali zakontraktowani przez White’a.

Zobacz także:

Mateusz Rębecki dostał kontrakt w UFC. Spełnia się wielkie marzenie Polaka

Mateusz Rębecki (16-1) nowym zawodnikiem UFC. Polski zawodnik wywalczył kontrakt w programie Dana White’s Contender Series.

Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę! Mirek Okniński zdradził to na wizji!

Mirosław Okniński zadzwonił na “Rundki”, gdzie naprzeciw siebie siedzieli Jakub Nowaczkiewicz oraz podopieczny szkoleniowca Cezary Nykiel. Trener zdradził na wizji, że jego dotychczasowy klub Akademia Sportów Walki Wilanów zmieni nazwę.

Pudzian ostro zareagował na fake newsa o swojej śmierci: Łeb skręcić to za mało!

Mariusz “Pudzian” Pudzianowski mocno zareagował na haniebny czyn jednego z internautów, który w facebookowej grupie “Ogrodowe Inspiracje” zaczął szerzyć nieprawidłową informację o śmierci zawodnika KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis