MMA PLGamrotMateusz Gamrot komentuje ostatnią przegraną Dariusha: Naprawdę źle wyglądał w tej walce!

Mateusz Gamrot komentuje ostatnią przegraną Dariusha: Naprawdę źle wyglądał w tej walce!

Mateusz Gamrot (22-2) był gościem ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym, gdzie nie brakowało ciekawych tematów. ”Gamer” już pod koniec września stoczy kolejny duży pojedynek w największej organizacji na świecie. Polak ponownie zawalczy w main evencie gali UFC! Gamrot w programie został zapytany o ostatni pojedynek Beneila Dariusha (22-5-1). Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Tema nie krył zaskoczenia.

Gamrot

32-latek najbliższą walkę stoczy dwudziestego trzeciego września w Las Vegas. O tym pojedynku mówiło się już od jakiegoś czasu. Oficjalnie ”Gamer” w Las Vegas na dystansie 5 rund zmierzy się z niebezpiecznym Rafaelem Fizievem (12-2).

Gamrot w tym roku stoczył jedną walkę. Polak na początku marca wszedł na zastępstwo z krótkim wyprzedzeniem i wystąpił na gali UFC 285. Nasz reprezentant po całym dystansie niejednogłośną decyzją sędziów pokonał Jalina Turnera, który może pochwalić się świetnymi warunkami fizycznymi.

Fiziev będzie chciał odbudować się po ostatniej przegranej w Londynie. Reprezentant Azerbejdżanu po kapitalnym boju przegrał większościową decyzją sędziów z Justinem Gaethje. Wcześniej ”Ataman” mógł pochwalić się passą sześciu zwycięstw z rzędu – w tym trzech zakończonych przed czasem.

Gamrot wypowiedział się o ostatniej przegranej Dariusha!

Mateusz Gamrot w ”Hejt Parku” na Kanale Sportowym został zapytany o ostatnią przegraną Beneila Dariusha (22-5-1). ”Gamer” był zaskoczony dyspozycją swojego ostatniego pogromcy.

Dariush był już naprawdę tak blisko upragnionej walki o tytuł w wadze lekkiej. ”Benny” podczas UFC 289 zmierzył się z Charlesem Oliveirą. Beneil miał świetny początek – wszystko szło w dobrym kierunku. Szybko jednak było widoczne mocne zmęczenie u Dariusha. Mieliśmy zwrot akcji i Brazylijczyk pod koniec pierwszej odsłony zakończył pojedynek przed czasem.

Gamrot został zapytany czy porażka Dariusha podcięła mu skrzydła.

Zawodnik a może wygrać z zawodnikiem b, ale z zawodnikiem c przegra, a zawodnik c może przegrać z zawodnikiem b. Nie ma reguły. Styl stylowi jest nierówny i zawodnik zawodnikowi nierówny, więc ja bym się tutaj tak nie wzorował na tym (…) Darek naprawdę źle wyglądał w tej walce z Oliveirą, tym bardziej gdy wstał z parteru. Naprawdę nie widział na oczy i był zamroczony kondycyjnie. W moim przypadku naparzaliśmy się trzy rundy i nie drgnęła mu tam brew nawet, więc nie patrzyłbym tak na to. Tego wieczoru Oliveira był dużo lepszy i tyle.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis