MMA PLNajnowszeMarcin TyburaUFC: Marcin Tybura wskazuje potencjalnego rywala! Polak marzy o rewanżu!

UFC: Marcin Tybura wskazuje potencjalnego rywala! Polak marzy o rewanżu!

W nocy z soboty na niedzielę Marcin Tybura odniósł kolejny sukces. Polak, który znakomicie czuje się na Fight Island UFC zdecydowanie wygrał na punkty z Benem Rothwellem. Jeden z najlepszych polskich ciężkich zdradził w wywiadzie, z kim chciałby zmierzyć się w następnym pojedynku.

Tybura

Klimat Abu Dhabi zdecydowanie służy Marcinowi Tyburze. Sobotniej nocy Tybur odniósł drugie zwycięstwo na Fight Island UFC. Po zakończonym pojedynku Polak nie krył radości. Tybura przyznał, że liczy teraz na pojedynek z zawodnikiem z top 10 rankingu wagi ciężkiej.

Kocham się bić na Fight Island, odpocznę chwilę i wracam sprawdzić jak się ma top 10. Mam nadzieję, że walka się podobała.

Tyburze marzy się rewanż z Derrickiem Lewisem. Polak powiedział o tym w wywiadzie tuż po zakończonym pojedynku z Rothwellem.

Chciałbym zmierzyć się z kimś z top 10. Gdzieś z tyłu głowy mam takie myśli, że chciałbym ponownie zmierzyć się z Derrickiem Lewisem. W pierwszym pojedynku przeważałem do momentu, gdy znokautował mnie w trzeciej rundzie. Uważam, że rozwinąłem się od tego momentu i byłoby świetnie jakby dał mi rewanż.

Walka z Rothwellem w oczach Marcina Tybury

Wszystko poszło zgodnie z planem. Wiedziałem, że będzie nacierał z mocnymi uderzeniami. Plan był taki żeby ich unikać, chociaż wiadomo było, że nie uda się uniknąć wszystkich. Cały czas trzymałem ręce wysoko i dużo tych uderzeń trafiło w gardę, więc te ciosy nie zrobiły na mnie aż tak dużego wrażenia. Kilka razy udało mu się trafić mnie czysto, ale jestem prawie pewien, że mi ta sztuka udała się więcej razy. Jeśli chodzi o pierwszą odsłonę to widziałem, że jest ode mnie wolniejszy. W drugiej rundzie wiedziałem że muszę podkręcić tempo i przejąć kontrolę nad tym pojedynkiem.

Zobacz także:

Bartosz Batra i Michał “Matrix” Królik zawalczą na gołe pięści na gali Genesis

Multimedalista polskich zawodów kickboxerskich, Michał „Matrix” Królik wystąpi na pierwszej gali Genesis już w piątek, 23 października. W starciu na gołe pięści i łokcie zawodnik z Katowic zmierzy się z utytułowanym w Polsce i na świecie Bartoszem Batrą. Starcie odbędzie się w limicie do 65 kilogramów.

Zobaczcie co powiedział Khalidov po wielkim zwycięstwie! Kto następny?

Tylko dla was coś specjalnego. Dłuższy wywiad z nowym/starym mistrzem, który zachwycił w sobotni wieczór w Łodzi.

Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem… wieloletni trener!

Była pretendentka do tytułu mistrzowskiego wagi słomkowej UFC, Karolina Kowalkiewicz wyszła za mąż! Wybrankiem 34-letniej zawodniczki jest jej wieloletni trener Łukasz Zaborowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis