MMA PLNajnowszeMarcin TyburaMarcin Tybura zawalczy z Gane? Polak reaguje na ogłoszoną galę UFC w Paryżu!

Marcin Tybura zawalczy z Gane? Polak reaguje na ogłoszoną galę UFC w Paryżu!

Walka Marcina Tybury z Cirylem Gane coraz bliżej? Tego nie możemy wykluczyć! Polak w programie ”Koloseum” został zapytany o potencjalne starcie z Francuzem w main evencie. Tybura zapewnił, że jest bardzo zainteresowany takim zestawieniem. To nie koniec, bowiem Marcin wyznał, że zostały już wykonane pierwsze kroki w tym kierunku.

Gane

W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia, że UFC wraca do Paryża. Dokładnie dwudziestego ósmego września – właśnie wtedy ma się odbyć kolejne wydarzenie największej organizacji na świecie w Europie. W main evencie planowany jest ponownie były tymczasowy mistrz UFC – Ciryl Gane.

Tak też było w przypadku ostatniej walki Gane, kiedy to przed własną publicznością już w pierwszej rundzie zastopował Sergheia Spivaca. Tym samym ”Bon Gamin” wrócił na odpowiednie tory po szybkiej przegranej z Jonem Jonesem.

Tybura zawalczy w Paryżu?

Marcin Tybura w programie ”Koloseum” wyznał, że zostały poczynione pierwsze kroki, aby właśnie tak było!

Też widziałem już ogłoszenie tego powrotu do Paryża i rzeczywiście coś… Rzeczywiście zastanawiam się, kto tam może być przeciwnikiem Ciryla, więc… To miejsce też jest otwarte i że tak powiem, już parę osób mi to wysyłało. Łącznie z osobami, które gdzieś zajmują się moimi sprawami w UFC.

Jeśli doszłoby do tego zestawienia, to Polak po raz czwarty wystąpiłby w main evencie największej organizacji na świecie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis