MMA PLNajnowszeMarcin TyburaByły mistrz UFC chwali Marcina Tyburę: Udowodnił, że jest prawdziwym weteranem!

Były mistrz UFC chwali Marcina Tyburę: Udowodnił, że jest prawdziwym weteranem!

Marcin Tybura (25-8) ma za sobą dwunaste zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Polak w sobotę w main evencie gali UFC w Las Vegas zyskał najważniejsze zwycięstwo w dotychczasowej karierze. Reprezentant Ankosu Poznań tym samym awansował w oficjalnym rankingu wagi ciężkiej. Teraz w pochlebnych słowach o zwycięstwie Marcina wypowiedział się były mistrz UFC oraz aktualny komentator – Michael Bisping.

Tybura

Tybura jest już w TOP 10 najlepszych zawodników wagi ciężkiej w UFC. Przed Marcinem w rankingu są już naprawdę same największe nazwiska obecnej kategorii królewskiej.

38-latek swój sobotni pojedynek zakończył już po czterech minutach i 8-sekundach. Właśnie tyle potrzebował Tybura, aby wygrać przez duszenie zza pleców z mocno bijącym Taiem Tuivasą.

W taki sposób zakończył się pojedynek:

Tybura chwalony!

Tym razem głos po jakże ważnym zwycięstwie Marcina Tybury zabrał były mistrz UFC wagi średniej oraz komentator – Michael Bisping.

Brytyjczyk zapewnił, że Tybura sobotnim zwycięstwie udowodnił – że jest prawdziwym weteranem.

Tai Tuivasa wyszedł i wyglądał na początku na bardzo niebezpiecznego, zawsze taki jest, bo ma silny cios, ale Marcin Tybura udowodnił, że jest prawdziwym weteranem. Miał więcej metod na wygranie tego pojedynku. To było piękne sprowadzenie walki do parteru, szedł do przodu, wiedziałem, że musi walczyć! Wiedział, że nie może być przesadnie techniczny, wiedział, że musi wyjść i bić się z Tuivasą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis