MMA PLUFCUFC: Chris Barnett zawieszony i ukarany grzywną za marihuanę! Mimo zmiany przepisów!

UFC: Chris Barnett zawieszony i ukarany grzywną za marihuanę! Mimo zmiany przepisów!

Chris Barnett (21-7) nie ma szczęścia! Amerykanin został zawieszony i ukarany grzywną za marihuanę, a przecież doszło do zmiany przepisów. Jak się okazało nowe zasady komisji weszły w życie dopiero siódmego lipca, a Barnett w największej organizacji na świecie zadebiutował pod koniec maja.

Doświadczony 35-latek wystąpił tuż przed główną kartą gali w Las Vegas. “Beastboy” skrzyżował rękawice z weteranem Benem Rothwellem (39-13), który udowodnił, że dalej jest niebezpieczny. Barnett przegrał w drugiej rundzie przez poddanie (gilotyna).

Skróty z tego starcia zobaczycie poniżej:

Barnett zawieszony i ukarany!

Chris Barnett (21-7) nie tak wyobrażał sobie początek przygody z UFC. Amerykanin może być jednym z ostatnich fighterów, którzy zostali zawieszeni za używanie marihuany w stanie Nevada. 35-latek został zawieszony na 4,5 miesiąca, a dodatkowo będzie zmuszony zapłacić grzywnę w wysokości $1,036.80. Jest to spowodowane pozytywnym wynikiem testu na obecność marihuany.

Zawieszenie “Beastboya” kończy się dokładnie szóstego października. Barnett został ukarany dwa miesiące po tym jak NAC przegłosowała zaprzestanie karania zawodników za używanie marihuany. Niestety na nieszczęście Chrisa zmiana zasad komisji weszła w życie 7 lipca.

Chris Barnett należy do szalonych zawodników i świetnie ruszających się mimo dużej ilości kilogramów. Sami zobaczcie w materiale poniżej.

Zobacz także:

Andrzej Gołota zawalczy w MMA? Jest jasna deklaracja!

Andrzej Gołota (41-9-1, 33 KO) wróci do rywalizacji? Jest jasna deklaracja naszej legendy boksu. Co ciekawe 53-latek został zapytany również o potencjalny debiut w mieszanych sztukach walki. W ostatnim czasie wielu cenionych pięściarzy wraca na ring – w większości nie jest to dobra decyzja.

Kawulski komentuje zestawienie Pudzianowski-Bombardier! Będzie zawodnik rezerwowy! Zaskoczeni?

Maciej Kawulski jeden z właścicieli KSW skomentował ogłoszoną walkę wieczoru. Podczas 64 edycji w Łodzi ma dojść do starcia Mariusza Pudzianowskiego (15-7) z Serigne Ousmane Dia (2-0). Jest dobra wiadomość.