Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCUFC 287: Israel Adesanya ciężko znokautował Pereirę i wrócił na tron wagi średniej! [WIDEO]

UFC 287: Israel Adesanya ciężko znokautował Pereirę i wrócił na tron wagi średniej! [WIDEO]

Israel Adesanya (24-2) znokautował Alexa Pereirę (7-2) w walce wieczoru gali UFC 287, której stawką był pas wagi średniej!

UFC 287 Israel Adesanya
Foto: UFC/Twitter

Pojedynek zaczął się od niskich kopnięć z obu stron. Obaj zawodnicy byli dość wyrachowani ze swoimi akcjami. Adesanya dobrze przymierzył prawym prostym. Nigeryjczyk znakomicie atakował również tułów rywala. Pereira konsekwentnie okopywał jednak wykroczną nogę pretendenta.

Na początku drugiej rundy oglądaliśmy świetne kopnięcia. Na początku ze strony Adesanyi a potem Periery. Brazylijczyk dołożył do tego też kilka ciosów. “Last Stylebender” wywierał presję kolejnymi uderzeniami. Kilka razy nadział się jednak również na kontry. Nigeryjczyk kilkukrotnie sięgnął przeciwnika. Potem do huraganowego ataku ruszył Pereira. Wydawało się, że “Poatan” jest blisko skończenia walki, ale nagle rywal odpowiedział potężnym prawym sierpowym. Potem Adesanya dołożył kolejny a następnie jeszcze podbródkowy. Pereira runął na matę. Koniec walki!

Pojedynek ten był rewanżem za starcie z listopada ubiegłego roku. Wtedy to podczas gali UFC 281 Israel Adesenya stracił tytuł na rzecz rywala choć prowadził na punkty. W piątej rundzie dał się jednak znokautować. Co ciekawe wcześniej Pereira pokonał Adesanyę jeszcze dwukrotnie w walkach kickbokserskich w organizacji GLORY. Nigeryjczyk w końcu wziął rewanż na swoim odwiecznym rywalu.

Zobacz także:

Nieudana walka Eweliny Woźniak o pas Ares FC! Polka poddana w 4. rundzie!

Ewelina Woźniak (8-2) w Paryżu stanęła przed szansą zdobycia pasa organizacji Ares FC. Polka musiała uznać wyższość niepokonanej Ivany Petrović (6-0). Zawodniczka z Norwegii udanie obroniła tytuł w wadze muszej.

XTB KSW Colosseum 2: Szybki jak błyskawica! Parnasse w formie przed walką z Ziółkowskim! [WIDEO]

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala XTB KSW Colosseum 2. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwaną walkę o pas w wadze lekkiej. Marian Ziółkowski (25-8-1) stanie do obrony pasa w starciu z mocnym Salahdine Parnasse (17-1). W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningu Francuza, który zaprezentował swoją szybkość.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis