Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLKSWXTB KSW Colosseum 2: Szybki jak błyskawica! Parnasse w formie przed walką z Ziółkowskim! [WIDEO]

XTB KSW Colosseum 2: Szybki jak błyskawica! Parnasse w formie przed walką z Ziółkowskim! [WIDEO]

Już trzeciego czerwca odbędzie się hitowa gala XTB KSW Colosseum 2. W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwaną walkę o pas w wadze lekkiej. Marian Ziółkowski (25-8-1) stanie do obrony pasa w starciu z mocnym Salahdine Parnasse (17-1). W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z treningu Francuza, który zaprezentował swoją szybkość.

Parnasse

W main evencie zobaczymy trylogię pomiędzy Mamedem Khalidovem, a Scottem Askhamem. Równie wysoko na karcie zobaczymy starcie w wadze ciężkiej. Artur Szpilka stanie przed wielkim wyzwaniem. ”Szpila” skrzyżuje rękawice z Mariuszem Pudzianowskim.

”Golden Boy” tytuł wywalczył, gdy przed czasem odprawił Romana Szymańskiego. Ziółkowski trzy razy obronił tytuł. 32-latek na punkty pokonał Sebastiana Rajewskiego i Borysa Mańkowskiego, a przed czasem pokonał Macieja Kazieczko.

Szybki jak błyskawica!

Salahdine Parnasse (17-1) w mediach społecznościowych opublikował fragment ze swojego treningu. Mistrz KSW zaprezentował swoją szybkość. Trzeba powiedzieć jedno – robi wrażenie!

Sami zobaczcie:

Parnasse w ostatniej walce zdobył tymczasowy pas w kategorii lekkiej. Francuz w czwartej odsłonie poddał Sebastiana Rajewskiego.

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań pomiędzy Zadorą, a Pasternakiem: Weź się za trenowanie, a nie… Co wy na to?

Dominik Zadora postanowił zareagować na jeden z postów dotyczących walki Michała Pasternaka w freakowej organizacji. W pewnym momencie doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy zawodnikami.

Zadyma przed UFC 287! Jorge Masvidal starł się z szukającym zaczepki Kevinem Hollandem [WIDEO] Widzieliście?

Gala UFC 287 odbędzie się już w najbliższy weekend, ale na kilka dni przed jej odbyciem powstała zadyma, którą sprowokował jeden z jej uczestników – Kevin Holland. Amerykanin zaczepił Jorge Masvidala i zaczęła się publiczna przepychanka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis