MMA PLUFCUFC 269: Julianna Pena poddała Amandę Nunes i odebrała jej pas. Sensacja stała się faktem! [WIDEO]

UFC 269: Julianna Pena poddała Amandę Nunes i odebrała jej pas. Sensacja stała się faktem! [WIDEO]

Julianna Pena (11-4) sensacyjnie poddała Amandę Nunes (21-5)  w co-main evencie gali UFC 269 i zdobyła pas wagi koguciej.

UFC 269: Julianna Pena

Pierwsze kopnięcie Nunes zwaliło rywalkę z nóg. Pena wyprowadziła kilka cisów, ale nie były one zbyt mocne. Uderzenie mistrzyni zaś sprawiło,, iż pretendentka ponownie znalazła się na macie. Pena na moment wstała, ale szybko ponownie została sprowadzona do parteru. Nunes wpięła się za plecy rywalki. Potwornie mocno naciskówką męczyła pretendentkę Potem Brazylijka próbowała też gilotyny. Ta technika również się nie powiodła. Podwójna mistrzyni UFC nadal miała jednak dominującą pozycję.

Pena nieźle zaczęła rundę drugą. Amerykanka trafiała naprawdę sporo. Znakomity fragment w wykonaniu “Venezuelan Vixen”. Nunes również odpowiadała i byliśmy świadkami bardzo mocnych wymian. Kolejne ciosy Peny dochodziły jednak do celu. Pretendentka pięknym rzutem sprowadziła walkę do parteru. Tam zaszła za plecy rywalki i zdołała poddać dominatorkę duszeniem!

Zdecydowanie największa sensacja w tym roku i jedna z największych w historii UFC stała się faktem. Julianna Pena nową mistrzynią kategorii koguciej.

Zobacz także:

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

Tyson Fury atakuje Jake’a Paula: Może ssać mojego! Zaskoczeni?

Mistrz wagi ciężkiej w boksie Tyson Fury atakuje youtubera Jake’a Paula za to… jakim ten jest człowiekiem! Przypominamy, że młodszy z braci Paul miał być rywalem Tommy’ego Fury w walce bokserskiej zaplanowanej na dzien 18 grudnia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis