MMA PLGROMDAGROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

GROMDA 7: Piekielnie szybki Balboa zwalił z nóg olbrzymiego Maximusa [WIDEO]

Bartłomiej “Balboa” Domalik znokautował Dawida “Maximusa” Żółtaszka w finale trzeciego turnieju GROMDA, który odbył się podczas gali GROMDA 7. Zgarnął też 100 tysięcy złotych.

GROMDA 7 Balboa

Zawodnicy to zwycięzcy poprzednich edycji, czyli gal GROMDA 5 oraz GROMDA 6.

“Balboa” zaczął od prób ciosów na korpus. Domalik musiał skracać dystans do znacznie wyższego i cięższego rywala. “Maximus” próbował go stopować, ale z czasem miał z tym coraz większym problem. Potężne uderzenia “Balboy” wstrząsały olbrzymem! Domalik był niezwykle eksplozywny i piekielnie szybki. Ciosy były zróżnicowane – sierpowe, podbródkowe, uderzenia na korpus.

Pojedynek zakończył się w drugiej rundzie bardzo szybko. Najpierw prawy sierpowy potem lewy i “Maximus” padł na deski. Narożnik Żółtaszka zdecydował się na poddanie pojedynku Fenomenalne zakończenie walki w wykonaniu Domalika.

Po walce “Balboa” odebrał czek na 100 tysięcy złotych.

Zobacz także:

WCA komentuje rewelacje trenera Oknińskiego o propozycji objęcia funkcji głównego trenera: Kosmiczne wymysły!

Klub WCA Fight Team komentuje rewelacje trenera Mirosława Oknińskiego, który na Facebooku wywołał poruszenie sugerując, że otrzymał propozycję objęcia funkcji głównego trenera klubu, w którym na co dzień trenują Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski czy Łukasz Jurkowski.

Spotkania twarzą w twarz przed UFC 269: Oliveira vs Poirier. Dobre walki wiszą w powietrzu [WIDEO]

Za nami spotkania twarzą w twarz przed nadchodzącą galą UFC 269: Oliveira vs Poirier, która odbędzie się w najbliższy weekend. Po specjalnej konferencji prasowej promującej to wydarzenie, kibice mogli zobaczyć face off między bohaterami najważniejszych walk sobotniej imprezy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis