MMA PLNajnowszeKSWKSW: Kolejny uczestnik programu ”Tylko Jeden” podpisuje kontrakt!

KSW: Kolejny uczestnik programu ”Tylko Jeden” podpisuje kontrakt!

No to mamy spore zaskoczenie! Marcin Krakowiak (9-3) jest już czwartym zawodnikiem z programu ”Tylko Jeden”, który podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Reprezentant Octopus Łódź zadebiutuje dziewiętnastego grudnia na KSW 57. Wszystkie szczegóły jak i rywala poznamy lada dzień!

Krakowiak

Zwycięzca programu Tomasz Romanowski (13-7), niedoszły finalista Adrian Bartosiński (8-0), niepokonany Michał Sobiech (3-0), a teraz Marcin Krakowiak (9-3). Wszyscy wymienieni podpisali kontrakt z organizacją KSW. Jest to dość spore zaskoczenie, bo przecież nazwa programu brzmi ”Tylko Jeden”.

Marcin Krakowiak zadebiutuje już w grudniu!

Marcin Krakowiak (9-3) nie będzie musiał długo czekać na swój wymarzony debiut w KSW. 27-latek wystąpi na 57 edycji, która odbędzie się dziewiętnastego grudnia. 

Oficjalnie, zasilam szeregi KSW! 😎Póki co nie mogę nic powiedzieć, ale wkrótce dowiecie się więcej 😉#ksw #fighter

Posted by Marcin Krakowiak on Monday, November 30, 2020

Oficjalnie, zasilam szeregi KSW! 😎
Póki co nie mogę nic powiedzieć, ale wkrótce dowiecie się więcej 😉

Marcin Krakowiak w programie ”Tylko Jeden” stoczył trzy pojedynki. Już w pierwszym odcinku sprawił dość sporą niespodziankę. ”Krakus” po minucie i 21-sekundach poddał Pawła Kiełka, który dla wielu był głównym faworytem reality show.

Krakowiak w następnym pojedynku dał świetny bój z Tomaszem Romanowskim. Bez wątpienia był to najlepszy pojedynek programu. Krakowiak przegrał jednogłośną decyzją sędziów. Adrian Bartosiński klubowy kolega ”’Krakusa” doznaje kontuzji. W tej sytuacji Marcin dostaje drugą szansę i ma okazję na rewanż w finale. Tym razem nie było wielkich fajerwerków, ale wynik ten sam. Wojownik z Stargardu wygrywa na kartach punktowych.

27-latek ma za sobą odbudowę. Krakowiak na początku września wystąpił na Armia Fight Night 8 w Gliwicach. Reprezentant Octopus Łódź już w pierwszej rundzie znalazł sposób na pokonanie Łukasza Stanka.

Zobacz także:

”Szuli” mocno o Tyburskim! Będzie odpowiedz?

”Szuli” został zapytany kogo nie lubi w organizacji FAME MMA. Szulakowski nie był zadowolony ze słów Pawła Tyburskiego przed ostatnią galą.

Szpilka podejmie wyzwanie! Da radę?

Artur Szpilka był pod wrażeniem wyczynu Materli. Wojownik z Wieliczki podejmuje wyzwanie i zamierza to powtórzyć

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis