MMA PLNajnowszeJake PaulTyron Woodley ma otrzymać potężną premię za znokautowanie Jake’a Paula! Mówi się o ogromnej kasie!

Tyron Woodley ma otrzymać potężną premię za znokautowanie Jake’a Paula! Mówi się o ogromnej kasie!

Wczoraj świat boksu i mieszanych sztuk walki obiegła informacja o wypadnięciu Tommy’ego Fury z walki z Jakiem Paulem, do której miało dojść 18 grudnia na gali bokserskiej w Tampie. Szybko jednak znaleziono zastępstwo i ostatecznie na przeciwko youtubera stanie były mistrz wagi półśredniej UFC Tyron Woodley.

Tyron Woodley

Woodley, który po pierwszej potyczce z Paulem (zakończonej porażką decyzją sędziów przez byłego mistrza UFC) błagał wręcz o rewanż z youtuberem teraz może się uśmiechnąć, bowiem ten rewanż otrzymał.

Walka Paul vs Woodley 2 jest zatem nową walką wieczoru gali, która odbędzie się już 18 grudnia.

Tyron Woodley ma otrzymać potężną premię za znokautowanie Jake’a Paula! Mówi się o ogromnej kasie!

To, co czyni tę konfrontację jeszcze bardziej interesującą jest fakt, że Jake Paul zdradził, iż Tyron Woodley ma w kontrakcie wpisany super bonus, który zostanie mu przyznany, jeśli znokautuje youtubera:

“Znacie mnie. Wiecie, że lubię czynić rzeczy bardziej interesującymi. Po naszej ostatniej walce krążyła plotka, że niby Woodley miał w kontrakcie wpisany zakaz znokautowania mnie i ta wiadomość szybko się rozprzestrzeniła, bo zadziałał owczy pęd. Ludzie wierzą we wszystko, co przeczytają. Ale ta plotka była całkowicie nieprawdziwa. Siedziałbym w więzieniu, gdyby naprawdę tak było. To nielegalne. Dlatego teraz zdecydowaliśmy się, że będziemy dawać premie moim przeciwnikom, jeśli zdołają mnie znokautować.”

Zasada ta będzie obowiązywała od tej nadchodzącej walki i według informacji reprezentanta Paula – Nakisy Bidariana, “T-Wood” ma otrzymać bagatela… 500 tys. dolarów specjalnego bonusu, jeśli tylko uda mu się 18 grudnia znokautować Jake’a Paula.

Zobacz także:

pashaBiceps poznał rywala w walce wieczoru HIGH League 2: To ogromny, biały Hulk

HIGH League oficjalnie ogłosiło nazwisko rywala Jarosława Jarząbkowskiego. “pashaBiceps” w walce wieczoru lutowej gali w Tauron Arenie Kraków zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem. To starcie zelektryzuje całą Polskę!

Dzwonimy do Bestii podczas wywiadu z Patrykiem 2703! Doszło do konfrontacji! [WIDEO]

To trwa już tyle lat! Postanowiliśmy skontaktować się z Patrykiem Barańskim i zrobić z nim wywiad. W pewnym momencie spontanicznie został wykonany telefon do Piotra ”Bestii” Piechowiaka. Nie brakowało mocnych słów.

Fury się wycofał. Będzie walka Jake Paul vs. Tyron Woodley 2!

Jake Paul i Tyron Woodley jednak ponownie spotkają się w ringu. Były mistrz UFC ratuje bowiem walkę wieczoru gali zaplanowanej na 18 grudnia bieżącego roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis