MMA PLMurańskiTyburski zdradza kulisy: Przyszedł do mnie jego ojciec, dał do zrozumienia że nie zawalczę z Mateuszem!

Tyburski zdradza kulisy: Przyszedł do mnie jego ojciec, dał do zrozumienia że nie zawalczę z Mateuszem!

Paweł Tyburski zdradził kulisy pierwszej konferencji Prime Show MMA. Doszło do wymiany zdań pomiędzy Pawłem, a Jackiem Murańskim, który od razu zaznaczył, że Mateusz z nim nie zawalczy.

Tyburski

Murański wstępnie miał zmierzyć się z Jackiem Frostem. Ostatecznie ta postać nie pojawiła się na konferencji prasowej. Murański o potencjalnej walce z Tyburskim dowiedział się w ostatniej chwili.

Niewykluczone, że będzie to już druga edycja. Mateusz Murański jest otwarty na zestawienie z Pawłem Tyburskim, ale nie na najbliższej gali. Tym samym Tyburski pozostaje póki co bez przeciwnika.

Tyburski: To znak, że ewidentnie nie chcą ze mną walczyć!

Paweł Tyburski w rozmowie z portalem MMA – bądź na bieżąco zdradził, że przed konferencją Prime Show MMA doszło do jego spotkania z Jackiem Murańskim. Starszy ”Muran” od razu dał do zrozumienia Tyburskiemu, że Mateusz z nim nie zawalczy.

Generalnie przyszedł do mnie jego ojciec w ogóle przed naszym wejściem, zobaczył mnie w szatni i próbował dać do zrozumienia, że Ty nie będziesz walczył z Mateuszem. Ja mówię, ale ja nie wiem z kim będę walczył. ”Nie nie! Wy z Mateuszem tylko przypadkowe zestawienie, nie walczycie ze sobą”. Ja se myślę k**wa nie będziesz mi mówił z kim ja mam walczyć. Jeżeli będę chciał z nim walczyć i będą do tego warunki no to będziemy walczyć. To tak ewidentnie było, taki znak, że po prostu bardzo nie chcą ze mną walczyć. Ja nie jestem żadnym kotem, żeby ludzie nie chcieli ze mną walczyć.        

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Alanie: Gdy zobaczyłem jego załzawione oczka, widziałem w nich strach! [WIDEO] Widzieliście?

Właściciel organizacji The War, Denis Załęcki już na najbliższej gali High League stanie do konfrontacji z Alanem Kwiecińskim. Na dzisiejszej konferencji prasowej pomiędzy zawodnikami wyraźnie zawrzało. “Widziałem strach w jego oczkach!” – mówił Załęcki.

Zawodnik MMA dostał zawału na treningu! Miroslav Strbak walczy o życie w szpitalu

Miejmy nadzieje, że z tego wyjdzie! Pojawiła się bardzo przykra informacja. Miroslav Strbak (19-10-1) podczas treningu dostał rozległego zawału, a teraz walczy o życie w szpitalu. Słowak ma zaledwie 32-lata.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis