MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki ostro o Alanie: Gdy zobaczyłem jego załzawione oczka, widziałem w nich strach! [WIDEO]

Denis Załęcki ostro o Alanie: Gdy zobaczyłem jego załzawione oczka, widziałem w nich strach! [WIDEO]

Właściciel organizacji The War, Denis Załęcki już na najbliższej gali High League stanie do konfrontacji z Alanem Kwiecińskim. Na dzisiejszej konferencji prasowej pomiędzy zawodnikami wyraźnie zawrzało. “Widziałem strach w jego oczkach!” – mówił Załęcki.

Załęcki High League

Od kilku tygodni zdecydowanie nasilił się konflikt między Denisem Załęckim, a Alanem Kwiecińskim. Obaj zawodnicy spotkali się nawet na konfrontacji wideo przeprowadzonej przez naszą redakcję. Widać wyraźnie, że nie pałają oni do siebie wzajemną sympatią, natomiast będą mogli dać upust swoim emocją już 5 lutego na High League 2.

“Widziałem jego buźkę ze łzami w oczach”

Tuż po konferencji prasowej lutowej gali High, Załęcki udzielił wywiadu naszej redakcji, w którym opowiedział o pierwszych wrażeniach po spotkaniu z Kwiecińskim.

Troszeczkę wyprowadził mnie z równowagi, ale trzymałem się sztywno, nie za*ebałem mu, więc jestem z siebie zadowolony. Nie zrobiłem mu nic przez tą presję, więc dobrze. Ciężko było się powstrzymać, ale widziałem jego buźkę ze łzami w oczach, z takim uśmieszkiem. Widziałem jego przerażenie w oczach, dlatego odpuściłem. Gdyby coś tam złego powiedział – dlatego siedział z pi*dą cicho, nic się nie odzywał – toby się inaczej skończyło.

Właściciel The War powiedział również o stresie, który towarzyszył mu podczas dzisiejszego wydarzenia.

Było trochę stresu. Inne grono odbiorców, zupełnie inne twarze, inni ludzie. Nie wiem, ile osób było na sali, ale bardzo dużo. Widziałem też wcześniej na live na YouTube, że było bardzo dużo osób – nawet setki tysięcy, więc lekki stresik był.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Pasha przed walką z Owcą: Napadały mnie różne organizacje od dwóch lat! [WIDEO]

Równo miesiąc dzieli nas od debiutu Jarosława “Pashy” Jarząbkowskiego w sportach walki. Legenda Counter-Strike’a w swoim pierwszym pojedynku zmierzy się z Michałem “Owcą” Owczarzakiem.

High League wprowadza nową formułę! 8-osoby turniej influencerów, do zgarnięcia duża kwota!

Tego jeszcze nie było! Turniej wśród influencerów, a przy tym do zgarnięcia duże pieniądze. Malik Montana podczas konferencji prasowej ogłosił nową formułę w organizacji High League.

Big Jack i Mini Majk powalczą o pas niskorosłych na gali High League 2!

Podczas konferencji prasowej ogłoszono, że walka pomiędzy ”Big Jackiem”, a ”Mini Majkiem” będzie pierwszym starciem w Polsce o pas niskorosłych. Do ich starcia dojdzie piątego lutego na High League 2 w Tauron Arenie Kraków.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis