MMA PLOktagonZawodnik MMA dostał zawału na treningu! Miroslav Strbak walczy o życie w szpitalu

Zawodnik MMA dostał zawału na treningu! Miroslav Strbak walczy o życie w szpitalu

Miejmy nadzieje, że z tego wyjdzie! Pojawiła się bardzo przykra informacja. Miroslav Strbak (19-10-1) podczas treningu dostał rozległego zawału, a teraz walczy o życie w szpitalu. Słowak ma zaledwie 32-lata.

Strbak

“Wolverine” ostatnie pojedynki toczył w prężnie rozwijającej się organizacji Oktagon. Polscy kibice mogą go pamiętać z 2014 roku, gdy w Toruniu wystąpił na gali Xcage 6. Nie tak dawno, bo 2020 roku stanął przed szansą zdobycia pasa. Po pięciu rundach wojny przegrał niejednogłośną decyzją sędziów z Mateuszem Legierskim.

Zawodnik MMA walczy o życie!

Miroslav Strbak (19-10-1) podczas treningu zasłabł. Okazało się, że ma rozległy zawał. Po dłużej reanimacji przywrócono akcję serca. W tym momencie Strbak jest w śpiączce i walczy o życie. Mamy nadzieje, że reprezentant Słowacji wygrał tą jakże ważną walkę.

Jak podają czeskie media Strbak przez cały tydzień pracował na budowie, w niedzielę regenerował się w saunie, a wczoraj podczas treningu nagle zasłabł.

Zobacz także:

Kwieciński nie chce bić się z Załęckim w małych rękawicach: Ja też muszę dbać o swoje zdrowie! Co wy na to?

Alan Kwieciński zdecydował! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” nie zamierza bić się z Denisem Załęckim w małych rękawicach. Będzie to starcie kickboxingu, ale w dużych rękawicach. Rozwiązanie ich konfliktu zobaczymy na gali High League 2, która już 5 lutego odbędzie się w Tauron Arenie.

Specjalista krav magi ocenia umiejętności Murańskiego: Mógłby wystraszyć niejednego zwartego gościa! Widzieliście?

Michał Cichy na swoim kanale YouTube porozmawiał z Jarosławem Rogowskim. W pewnym momencie Michał postanowił poprosić specjalistę krav magi, aby ocenił umiejętności Jacka Murańskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis