MMA PLFAME MMATyburski odpowiada na słowa ”Szuliego”: Powinien zająć się swoją karierą, która nie jest do końca…

Tyburski odpowiada na słowa ”Szuliego”: Powinien zająć się swoją karierą, która nie jest do końca…

Paweł Tyburski odpowiedział na słowa Grzegorza Szulakowskiego! Przypomnijmy, że ”Tybori” przed ostatnią walką apelował o starcie o pas z Marcinem Malczyńskim. Ponadto Paweł sugerował, że jego potencjalny rywal nie trenuje tak mocno, a pas na jego biodrach to żart.

Reprezentant Uniq Fight Club w organizacji FAME MMA stoczył trzy pojedynki. We wrześniu tego roku doszło do walki z Arkadiuszem Tańculą. Tyburski zaprezentował się w niej z naprawdę świetnej strony. ”Aroy” ostatecznie nie wyszedł do trzeciej odsłony.

Ostatnia walka byłego piłkarza miała miejsce na ósmej edycji w Łodzi. Gabriel ”Arab” Al-Sulwi nie zamierzał wchodzić w wymiany, a konsekwentnie i co ważne skutecznie raz za razem zdobywał sprowadzenia. Tyburski nie mógł znaleźć sposobu na odwrócenie losów pojedynku. 

Paweł Tyburski odpowiada na słowa Szulakowskiego!

Grzegorz Szulakowski podczas swojego live’a został zapytany kogo nie lubi w organizacji FAME MMA. ”Szuli” szybko wskazał na Pawła Tyburskiego, który przed ostatnią galą zapowiadał, że jest gotów na walkę o pas z Marcinem Malczyńskim. Ponadto ”Tybori” zapraszał Malczyńskiego na prawdziwy trening!

Trochę mi ten Tyburski nie podpasował. Jak go zobaczyłem pierwszy raz to mówię kurde coś jest z nim nie tak, ale nie chciałem go oceniać, bo po prostu go nie znałem. Po tym co mówił ostatnio do Marcina Malczyńskiego to się k*rwa za głowę złapałem, że on go zaprasza na prawdziwy trening. Przed walką z Arabem już myślał o walce o pas, a dostał w pi*de. Skończyło się gadanie. To też jakby do mnie bił, że zaprasza na prawdziwy trening. To po tej walce mogę śmiało stwierdzić, że to ja go zapraszam do siebie na trening. Nie wiem czy trenuje mocno, nie chce tu bić do jego trenerów, ale po tym co pokazał w parterze to chyba dużo go nie trenuje. Zapraszam na trening parteru.            

Paweł Tyburski na kanale Olimp Sport Nutrition odpowiedział na słowa Grzegorza Szulakowskiego. ”Tybori” stwierdził, że Szulakowski powinien skupić się na karierze w KSW, a nie szukać okazji, aby pojawić się przy FAME MMA.

Tak w życiu czasami bywa, gdzieś może.. nie że się zagalopowałem, bo ja chcę tej walki i wiem, że do niej musi dojść. To, że przegrałem nie zmienia faktu – że chce tych walk i pójdę po te pasy. ”Szuli” wypowiada się na ten temat. Wydaje mi się, że powinien zająć się swoją karierą i tym trenowaniem, bo moi trenerzy się nie wypowiadają na temat zawodników, którzy gdzieś tam między sobą rozmawiają i wymieniają potyczki swoje. To nie była żadna agresywna w stronę Malczyńskiego moja zagrywka tylko po prostu chęć walki i moja pewność, że do tej walki musi dojść, te pasy muszą dojść do osoby, która powinna je mieć, a nie do osoby, która po pierwszej walce je dostała. Ja przegrałem może tą walkę, ale sorry to nie wyglądało, że ktoś by mnie obijał, że byłem zeszmacony. Ja wyciągnąłem lekcję i wiem, że tam wrócę silniejszy. Wracając do ”Szuliego” wiem, że FAME daje taką możliwość, że teraz każdy chce się przytulić i być tego częścią, łapać okazje. Wydaje mi się, że powinien zająć się swoją karierą, która nie jest do końca taka jaka powinna być. I trenowaniem ludzi, a nie komentowaniem tego kto między sobą gada. Ja rozumiem, że mogło urazić go to – że powiedziałem zapraszam go na prawdziwy trening. Bo ja zapraszam go na prawdziwy trening, ciężki trening. Nie mogę być pewny tego, ale wydaje mi się, że to co robię na treningach jest ciężką mega robotą. I nie mówię, że on nie może ciężej trenować, ale ja go zapraszam na prawdziwy mocny trening, który jestem pewny, że by go wykończył. A ten się odzywa, że go zabolało jakby on trenował słabo swoich zawodników… Po pierwsze nie wiedziałem kto go trenuje, po drugie odnosiłem się do walki. Patrząc na przygotowanie, a ta walka nie skradła mojego serca i gdzieś odnosząc się do tego powiedziałem to co powiedziałem i nie zmieniam tych słów. Trzymam się swojego zdania, a tak jak mówiłem ”Szuli” niech zajmie się swoją karierą w KSW, niech zacznie robić rekord, a nie wypowiadać się na temat freak fightów i FAME MMA. Jego miejsce jest w KSW.    

Zobacz także:

Don Kasjo o walce ze Szpilką! Co wy na to?

Kasjusz Życiński kontra Artur Szpilka w boksie, co wy na to? Popularny ”Don Kasjo” nie ma nic przeciwko!

Prezydent UFC odpowiada youtuberowi! Będzie taka walka?

Prezydent UFC składa propozycję youtuberowi. Chodzi o walkę z mistrzynią UFC…