MMA PLNajnowszeArtur SzpilkaDon Kasjo: Szpilka będzie pretendentem to wyjdziemy i będziemy się napi*rdalać! [WIDEO] 

Don Kasjo: Szpilka będzie pretendentem to wyjdziemy i będziemy się napi*rdalać! [WIDEO] 

Kasjusz Życiński mierzy wysoko! Popularny ”Don Kasjo” nie ma nic przeciwko, aby w przyszłości doszło do jego starcia z Arturem Szpilką.

Kasjo

Dlaczego temat ”Szpili”? Wojownik z Wieliczki w rozmowie z ringpolska.pl zdradził, że dostał propozycję z FAME MMA.

Są też propozycje z różnych innych organizacji. Także mam w czym wybierać. Czasy mamy jakie mamy, zobaczymy (…) Coś tam jest na rzeczy (śmiech), ale nie wiem nawet z kim. Coś tam jest na rzeczy, ale to nie chodzi o to. Na razie jest potencjalna walka z Łukaszem Różańskim i uważam, że ta walka w polskim boksie może przynieść naprawdę fajne emocje.      

Don Kasjo o walce z Szpilką: Włodarze do mnie dzwonią ile tam jest, kogo mam zlać…

Kasjusz Życiński w rozmowie z naszym portalem został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. Uczestnik ”Ekipy z Warszawy” nie wyklucza takiego zestawienia i zapewnia, że pas króla pozostałby w jego posiadaniu.

Co ja na to? Włodarze do mnie dzwonią, mówią ile tam jest, kogo mam zlać, wychodzę i leje. Przecież jest tak duża kolejka.. No nie wiem te wasze pytania dziennikarzy ”a co Ty na to, a co Ty na to” to kiedy ja będę miał czas ich wszystkich zlać? Następna walka z gościem z UFC mam nadzieję, bo inaczej mnie już nie zobaczycie. Ja wchodzę z pasem króla i będę go bronił, a potem jak nie będzie pomysłu na walkę to pytajcie o tego, o tego i tego. Ja jestem gotów na każdego. Teraz będę toczył tym bardziej walki w boksie, bo chcę promować boks i pokazywać ludziom, że to też jest ładna dyscyplina. Nie tylko MMA, oczywiście do MMA nic nie mam, ale ja się wywodzę z boksu i w tej dyscyplinie się zakochałem. Skoro doszedłem do takiej pozycji w FAME MMA, że mogę to robić, bo ludzie i tak chcą mnie oglądać, bije wszystkie rekordy – to chcę to robić i, dlatego jest pas króla, będzie broniony tylko w boksie. Tylko jak ktoś zasłuży.

To nie koniec, bo ”Don Kasjo” zdradził, że już niebawem może powstać ranking w organizacji FAME MMA.

Możliwe, że jak wyzdrowieje – będę wiedział, że mogę wrócić to stworzę taki ranking i po prostu nie będziesz musiał mnie pytać. Tylko będzie ranking i odpowiem ”on jest na 10 pozycji,więc fuck you”. Będą bili się o pretendenta i dostaną szansę od Don Kasjo Króla walki o pas (…) Jak się zmniejszy kolejka i przyjdzie Artur Szpilka będzie w rankingu jako pretendent to po prostu wyjdziemy i będziemy się napi*rdalać. Pas króla pozostanie u mnie.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Walki Jurkowski-Kołecki nie będzie! Widzieliście komentarz trenera Oknińskiego?

Niestety.. W najbliższym czasie nie dojdzie do starcia Łukasza Jurkowskiego z Szymonem Kołeckim. Całą sytuację skomentował trener Mirosław Okniński

Bad Boy komentuje swój udział w turnieju GROMDY! Czekacie na więcej?

Denis Załecki ma przesłanie do hejterów po ostatnim turnieju GROMDY. ”Bad Boy” w finale przegrał z Vasylem Halychem

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis