MMA PLPaweł TyburskiTyburski jest atencjuszem? Wyjaśnia, dlaczego zaczepił Normana Parke!

Tyburski jest atencjuszem? Wyjaśnia, dlaczego zaczepił Normana Parke!

Od kilku miesięcy gorąco zrobiło się w sieci o potencjalnym pojedynku Pawła Tyburskiego z Normanem Parke. Wszystko za sprawą scysji do której doszło po walce “Stormina” na gali organizacji FAME. Czy przeznaczeniem obu panów jest spotkać się w klatce FAME MMA?

Tyburski

Paweł Tyburski popularność zdobył dzięki programowi Love Island, w którym występował w 2019 roku. 28-latek w przeszłości był piłkarzem. Występował nawet w młodzieżowych drużynach Polonii Warszawa. Od tamtego czasu jego kariera zaliczała jednak duży regres. W 2015 roku przestał grać w piłkę po epizodzie w drużynie KS Konstancin. Do futbolu wrócił po 4 latach, aby reprezentować barwy Mazura Radzymin. Nie zagrzał tam jednak również długo miejsca i tam zakończył swoją przygodę piłkarską.

Po raz pierwszy swoją obecność w świecie freaków, Tyburski zaznaczył na gali FAME MMA 2. Podczas jednego z pierwszych wydarzeń organizowanych przez największą freakową federację w Europie, Paweł wspólnie ze swoim bratem Piotrem stanęli do pojedynku 2 vs. 2 z braćmi Kluk. Efektowna wygrana Tyburskich jeszcze bardziej zmotywowała ich do treningu MMA.

Kolejna walka Pawła to już pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. We wrześniu 2020 roku na gali FAME MMA 7, zawodnik Uniq Fight Club pokonał “Aroya” przez TKO w 2 rundzie. Po zwycięstwie nad Tańculą, “Tybori” szybko wrócił do klatki, ponieważ na następnej gali FAME zmierzył się z Gabrielem “Arabem” Al-Sulwim. Starcie przegrał przez jednogłośną decyzję sędziowską jednak nie można mu odmówić, że nie wybierał sobie rywali.

Dłuższa przerwa spowodowana różnymi ekscesami zatrzymała nieco karierę zawodnika urodzonego w Elblągu. Paweł powrócił do startów w lutym obecnego roku, kiedy na debiutanckiej gali Prime Show MMA znokautował Łukasza Lupę.

Nie można Tyburskiemu odmówić dużego grona fanów, ponieważ na Instagramie obserwuje go ponad 200 tysięcy użytkowników. Jest on interesującym zawodnikiem z niezłymi umiejętnościami, dlatego niedziwne, że tak wielu freakowych graczy chciałoby się z nim sprawdzić.

Tyburski atencjusz?

Kilka postaci, które przewijały się w ostatnim czasie w kontekście walki z Tyburskim to m.in. Alberto, czy Norman Parke. Sprzeczka do której doszło po jednej z gali FAME MMA, kiedy schodzącego z ringu Normana zaczepiał “Tybori” tylko zaogniła konflikt pomiędzy fighterami. Panowie wspólnie deklarują chęć spotkania się w klatce FAME. Czy do tego dojdzie? Wydaje się, że jest kilka scenariuszy. Mamy w tym momencie wiele organizacji freakowych, które są zainteresowane pozyskaniem Pawła. Czekamy na rozwój zdarzeń.

Wczoraj na kanale YouTube byłej gwiazdy programu Love Island pojawił się filmik, który obrazuje, jaki naprawdę jest Tyburski. Wielu zarzuca mu, że jest atencjuszem. 28-latek w zamieszczonym materiale chce pokazać prawdziwy obraz jego zatargów.

Jak widać Warszawianin brał udział w dużej liczbie awantur. Soroko, Norman, Alberto, Don Kasjo. Czy jednak faktycznie Tyburski prowokował te wszystkie konfrontacje? Jedno jest pewne. Czekamy na jego kolejne występy publiczne, a jeszcze bardziej na kolejny występ w oktagonie.

Zobacz także:

GROMDA: Popek jednak nie zawalczy? Po gali gra koncert… w Holandii!

W poniedziałek organizacja GROMDA ogłosiła, że ich nowym nabytkiem został “Popek”, czyli Paweł Mikołajów. Wielu ta informacja zdziwiła, m.in. z uwagi na fakt, że w ostatniej walce z Normanem Parke na FAME MMA doznał urazu dłoni. Fani doszukali się, że w informacji GROMD-y musi być coś nie tak, skoro dzień po gali nr 9. “Popek” gra koncert w Holandii, w mieście oddalonym o 1400 kilometrów!

FAME MMA 14: O zwycięstwie Parke w rzymskiej klatce napisał jeden z największych portali na świecie!

Norman Parke podczas FAME MMA 14 odnotował swoje trzecie zwycięstwo w freakowej organizacji. ”Stormin” w Tauron Arenie bez problemów w drugiej odsłonie zdemolował Piotra Szeligę. Pojedynek odbył się na szalonych zasadach w rzymskiej klatce. Parke nie pierwszy raz pokazał – co znaczy słowo zawodowiec.

Mocna wymiana zdań pomiędzy Daro Lwem i Filipkiem: Zawalczymy jak zrobisz oficjalny test na IQ! 

Na twitterze doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy Dariuszem Kaźmierczukiem, a Filipkiem Marcinkiem. Przypomnijmy, że ”Daro Lew” w przeszłości nawoływał do walki z zawodnikiem FAME MMA. Teraz mieliśmy konfrontację słowną.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis